Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Słoneczny z poddaszem z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Słoneczny z poddaszem z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Słoneczny z poddaszem z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 01 luty 2012 - 10:06

Projekt Słoneczny z poddaszem z pracowni MG ProjektFundamenty – betonowe, Ściany - gazobeton + wełna mineralna lub styropian, Strop – drewniany belkowy, Elewacje - tynk cienkopowłokowy, Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub blachodachówka...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Słoneczny z poddaszem z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_lucek1982

• Grupa Guests

Napisano 01 luty 2012 - 10:06

Jesteśmy zainteresowani tym projektem.Jeśli ktoś buduje Słoneczny z poddaszem to chętnie zobaczę zdjęcia lub przeczytam opinię:)

#3 Gość_Aga

• Grupa Guests

Napisano 16 luty 2012 - 17:39

Wyświetl postUżytkownik lucek1982 dnia 01 luty 2012 - 10:06 napisał

Jesteśmy zainteresowani tym projektem.Jeśli ktoś buduje Słoneczny z poddaszem to chętnie zobaczę zdjęcia lub przeczytam opinię:)

Witam My w tym roku jak dobrze pojdzie zaczniemy bydowe naszego Slonecznego. Duzo piszą o nim na forum murator. A gdzie bedziesz budowal? Pozdrawiam

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   arek.kwiek Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 28-luty 12

Napisano 28 luty 2012 - 10:32

No i proszę. Mój projekt znalazł się na forum :) Zdecydowałem się na ten projekt z kilku względów. Po pierwsze to naprawdę ładny dom, a dla mnie to ważne. Po drugie, ma ciekawie wmontowany garaż - jakoś tak oryginalnie. Po trzecie, ma dużo przestrzeni od kuchni do pokoju dziennego - właśnie tak to sobie zawsze wyobrażałem. Po czwarte, dobry układ pomieszczeń i całej przestrzeni wewnątrz. No i na koniec zostało jeszcze poddasze, które na pewno u mnie się nie zmarnuje :)
Będę budował się w okolicach Opola.

#5 Gość_Radek z Radomia

• Grupa Guests

Napisano 05 kwiecień 2012 - 09:00

Naprawdę ładny i funkcjonalny domek. Dokonałem w nim kilka zmian: schody na poddasze, zadaszony taras na garażu i ściankę kolankowa ale z tymi zmianami nie utracił swojego uroku. W kwestii adaptacji rozważyłbym jeszcze przesunięcie kominka ponieważ po obudowaniu go znacząco zmniejsza się szerokość przejścia do wiatrołapu/korytarza. Obecnie jestem na etapie surowy zamknięty.

#6 Gość_Urszula

• Grupa Guests

Napisano 07 kwiecień 2012 - 17:01

Wyświetl postUżytkownik lucek1982 dnia 01 luty 2012 - 10:06 napisał

Bardzo ciekawy i ekonomiczny projekt.Budowę zaczęliśmy w 2007 roku,a wprowadzilimy się w 2010 roku.Budynek z zewnątrz nie został zmieniny,a wewnątrz wprowadziliśmy trochę zmian.Zrezygnowaliśmy z jednego pokoju i poprowadziliśmy schody na poddasze.Jeżeli o koszt budowy to nikt nie chce uwierzyć ,że można tak tanio zbudować dom.Koszty utrzymania domu są niewielkie.Jestem zadowolona ,że wybrałam ten projekt.Pozdrawiam

Strona 1 z 1