Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Dom pod kakaowcem z pracowni ARCHON+ - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Dom pod kakaowcem z pracowni ARCHON+ Komentarze do Projekt Dom pod kakaowcem z pracowni ARCHON+

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 16 styczeń 2012 - 13:05

Projekt Dom pod kakaowcem z pracowni ARCHON+ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm styropian 14 cm + tynk strop: płyta żelbetowa schody: brak scn: h=0 cm dach: czterospadowy, nachylenie: 25...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Dom pod kakaowcem z pracowni ARCHON+
Komentarze do projektu:

#2 Gość_l.jarnath@solar.nieruchomosci.pl

• Grupa Guests

Napisano 16 styczeń 2012 - 13:05

Wybudowałam ten dom w siedem miesięcy. Wszystkim się bardzo podoba, a przede wszystkim my domownicy jesteśmy zachwyceni. Dom cacuszko bardzo dużo światła, super funkcjonalny, kominek między kuchnią i salonem daje świetny efekt.pozdrawiam i polecam !

#3 Gość_zainteresowany

• Grupa Guests

Napisano 25 styczeń 2012 - 20:45

Wyświetl postUżytkownik l.jarnath@solar.nieruchomosci.pl dnia 16 styczeń 2012 - 13:05 napisał

Wybudowałam ten dom w siedem miesięcy. Wszystkim się bardzo podoba, a przede wszystkim my domownicy jesteśmy zachwyceni. Dom cacuszko bardzo dużo światła, super funkcjonalny, kominek między kuchnią i salonem daje świetny efekt.pozdrawiam i polecam !

czy mogliby Państwo wkleić jakieś zdjecia.Bardzo by pomogły . Prosze o wpis na forum ze jest możliwe to podam mail jeśli nie chca Państwo na forum umieszczać zdjęc.

#4 Gość_martyna

• Grupa Guests

Napisano 11 luty 2012 - 11:23

witam, ja również chętnie zobaczę zdjęcia, mój email: 2martyna2@op.pl, dziękuję

#5 Gość_PIOTR

• Grupa Guests

Napisano 03 marzec 2012 - 22:26

mozna prosic tez o zdjecia domanpiotrek@o2.pl

#6 Gość_Prosze

• Grupa Guests

Napisano 23 kwiecień 2012 - 10:56

Prosze tez o zdjecia
mój email: Wyślij e-mail

#7 Gość_Karol

• Grupa Guests

Napisano 24 kwiecień 2012 - 18:48

witam
My również przymierzamy się do budowy takiego domku. Można jakieś zdjęcia z realizacji. Ciekawe podpowiedzi również mile widiziane. :) Pozdrawiamy Ewelina i Karol nasz e-mail karol.elegante@gmail.com

Strona 1 z 1