Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Fototapety ścienne - duże jest piękne - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Fototapety ścienne - duże jest piękne Komentarze do artykułu Fototapety ścienne - duże jest piękne

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 02 luty 2010 - 14:42

Fototapety jako pierwsi ponownie odkryli dekoratorzy sklepów, witryn, galerii handlowych, ekspozycji targowych.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Fototapety ścienne - duże jest piękne
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_Jagoda

• Grupa Guests

Napisano 02 luty 2010 - 14:42

Świetna sprawa taka fototapeta, ale trzeba mieć dużą przestrzeń bo inaczej pomieszczenie jest strasznie zamknięte i nie dość, ze tapeta nie prezentuje się w pełni to jeszcze ma się wrażenie przytłoczenia i ciężkości do mojego pokoju dlatego wybrałam naklejki na ścianę ja akurat zamówiłam 50 na 50 cm, bo nie mam za dużo miejsca, ale w miejscu, gdzie była brzydka pustka teraz mam śliczne tulipany, a wszystko zamówiłam na www.dekoracyjnie.pl

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mrtn Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Wyświetl blog
  • Grupa Members
  • Postów 103
  • Rejestracja 20-październik 09

Napisano 02 luty 2010 - 15:34

Wyświetl postUżytkownik Jagoda dnia 02 luty 2010 - 14:42 napisał

Świetna sprawa taka fototapeta, ale trzeba mieć dużą przestrzeń

albo przynajmniej wolne od sufitu do podłogi - to wcisnąłem kiedyś na małą ścianę:
Dołączona grafika

#4 Gość_Anna

• Grupa Guests

Napisano 03 luty 2010 - 17:48

jeśli ta jest świetna to chyba promocja lub kryptoreklama - zobaczcie np. www.dekornik.pl lub www.fotowolf.pl

#5 Gość_zuska

• Grupa Guests

Napisano 25 luty 2010 - 22:48

mi najbardziej pasuja wzory z www.obrazoteka.pl
te linki co podalac to jakas porazka, nic sie nie otwiera - jakies badziewie promujesz chyba Ci za to płacą

#6 Gość_Pixidixi

• Grupa Guests

Napisano 19 lipiec 2010 - 13:10

8 mln fototapet - takie rzeczy tylko w PIXERS.pl - do tego druk najnowsza techniką "leteksową" - bezwonne, ekologiczne ...zdrowe i piękne

#7 Gość_marcin

• Grupa Guests

Napisano 06 wrzesień 2010 - 06:59

Polecam tapety na ścianę w Galerii LueLue. Tapety drukowane na wysokiej jakości tapetach lateksowych przy zachowaniu niskich cen.

pozdrawiam
Marcin

#8 Gość_Grazyna

• Grupa Guests

Napisano 28 luty 2011 - 10:05

Witam,
zainteresowal mnie temat. Szukam ciekawej fototapety z tematem przewodnim "miasto noca" lub po prostu "noc".
Mam jeszzce pytanie dotyczace wielkosci, chcialabym wylozyc nia caly salon 40m2.
Czy jest to druk niestandardowy, czy nie bedzie problemu z wielkoscia?
Oczywiscie zalezy mi zeby obrazy zamieszczone na fototapecie sie nie powtarzaly.
Pozdrawiam serdecznie.
Grazka B.

#9 Gość_Ania

• Grupa Guests

Napisano 23 marzec 2011 - 14:32

Weź Grazyna zapytaj w firmie aga.net.pl, oni Ci chętnie pomogą i doradzą.

#10 Gość_ada

• Grupa Guests

Napisano 28 kwiecień 2011 - 11:04

Grażyna myślę, że bez problemu znajdziesz taką tapetę! musisz tylko zgłosić się do wybranej firmy, a tam z pewnością Ci pomogą!!

#11 Gość_Pani Basia

• Grupa Guests

Napisano 20 lipiec 2011 - 11:29

Ja zakupiłam fototapetę w internecie w firmie fototapety Wall-it (wall-it.eu) mają wyjątkowe wzory nie ma ich u innych sprzedających, a i zrobili mi bezpłatną wizualizację na moim zdjęciu. Z czystym sumieniem polecam, jestem z fototapety zadowolona :))

#12 Gość_Ewelina

• Grupa Guests

Napisano 14 wrzesień 2011 - 15:24

Wyświetl postUżytkownik Pani Basia dnia 20 lipiec 2011 - 11:29 napisał

Ja zakupiłam fototapetę w internecie w firmie fototapety Wall-it (wall-it.eu) mają wyjątkowe wzory nie ma ich u innych sprzedających, a i zrobili mi bezpłatną wizualizację na moim zdjęciu. Z czystym sumieniem polecam, jestem z fototapety zadowolona :))

Ja też kupiłam fototapetę do kuchni w sklepie Wall-it i również jestem zadowolona. Fototapetę zrobili mi na wymiar taki jak chciałam. :) Polecam, polecam!

#13 Gość_DecoMania.pl

• Grupa Guests

Napisano 06 listopad 2011 - 16:56

Polecamy fototapety na www.decomania.pl http://www.decomania...fototapety.html
wszystkie robione na wymiar ściany, można zamówić przez internet.

#14 Gość_Michał

• Grupa Guests

Napisano 09 grudzień 2011 - 20:23

Czy ktoś z Was zamawiał fototapety z http://fotodekoracje.com/? Kolega dał mi na nich namiary i twierdzi, że są w porządku. Ja nie chciałbym zaliczyć wpadki w tym temacie. źle wydrukowana fototapeta to koszmar.

#15 Gość_Rafał

• Grupa Guests

Napisano 12 grudzień 2011 - 10:50

Wyświetl postUżytkownik Michał dnia 09 grudzień 2011 - 20:23 napisał

Czy ktoś z Was zamawiał fototapety z http://fotodekoracje.com/? Kolega dał mi na nich namiary i twierdzi, że są w porządku. Ja nie chciałbym zaliczyć wpadki w tym temacie. źle wydrukowana fototapeta to koszmar.

Ja osobiście u nich nie zamawiałem, ale znajomi i owszem. Byłem u nich w domu i fajnie to wygląda. Mówili, że ekipa się sprawdziła i szybko to zrobili, także spokojna głowa.

#16 Gość_arkadiusz

• Grupa Guests

Napisano 06 maj 2012 - 18:55

Ja zamawiałem niedawno na internetprint i także jestem zadowolony, przeglądałem wcześniej z 10 innych sklepów, ale na fotodekoracje jakoś nie trafiłem. Fototapeta to bardzo delikatna sprawa, jak się nieumiętnie wybierze to bardzo łatwo o kicz, ale w niektórych aranżacjach daje naprawdę fantastyczne efekty.

#17 Gość_Karolinka

• Grupa Guests

Napisano 24 lipiec 2012 - 09:53

mam na ścianie fototapetę z Brooklyn Bridge w Nowym Jorku. Do tego niektóre ściany są pomalowane farbą strukturalną Magnat przypominającą beton. bardzo fajne się to razem komponuje.

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Minka Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 13
  • Rejestracja 10-lipiec 12
  • MiejscowośćBielawa

Napisano 13 sierpień 2012 - 15:21

Polecam sklep www.minka.pl
Ekologiczne fototapety na dowolny wymiar, drukowane w technologii lateksowej firmy HP, która jest bezwonna, nie posiada szkodliwych dla ludzi i środowiska substancji i ma certyfikaty do wnętrz.Ponad 20 milionów wzorów do wyboru ;)
Zapraszamy.Wejdź, wybierz, odmień swoje wnętrze w kilka minut
http://www.minka.pl

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   wawa111 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 80
  • Rejestracja 08-styczeń 14

Napisano 24 czerwiec 2015 - 10:06

Mi ostatnio podobają się takie weneckie klimaty tutaj przykład http://art-newmedia....maski-weneckie/ mam już nawet pomysł jak to w salonei wykorzystać.

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   oleska Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 36
  • Rejestracja 16-grudzień 14

Napisano 01 luty 2016 - 12:18

A ja myślę o czymś takim http://fototapetyna....pety-do-pokoju/ te kontynenty za schodami, mam podobne schody u siebie tylko w kolorze drzewa i zastanawiam się czy kolorową fototapetę dać czy czarno białą.

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych