Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Naklejki na ścianę wciąż modne - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Naklejki na ścianę wciąż modne Komentarze do artykułu Naklejki na ścianę wciąż modne

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 24 styczeń 2010 - 20:10

Pojęcie mody dotyczy dziś wielu dziedzin. Żeby żyć zgodnie z najnowszym trendem, należy orientować się w nowościach znacznie wykrac

Dołączona grafika
Link do artykułu: Naklejki na ścianę wciąż modne
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_~felcia

• Grupa Guests

Napisano 24 styczeń 2010 - 20:10

Świetne są te wzory naklejek na ściany. Ciekawsze efekty można jednak uzyskać przy pomocy szablonów malarskich i specjalnych suchych farb. Zobaczcie np. na www.szabloneria.pl

#3 Gość_Amirosław

• Grupa Guests

Napisano 25 styczeń 2010 - 13:58

Wyświetl postUżytkownik ~felcia dnia 24 styczeń 2010 - 20:10 napisał

Świetne są te wzory naklejek na ściany.

Jeszcze ciekawsze wzory w technice opisanej powyżej można znaleźć na www.ornamentyka.pl/shop,list,013

#4 Gość_Artilon

• Grupa Guests

Napisano 26 styczeń 2010 - 08:27

Zainteresowanych zapraszamy do naszego sklepu www.sklep.artilon.pl sporo wzorów do wyboru. Ciągle pojawiają się nowe.

#5 Gość_Adam1985

• Grupa Guests

Napisano 29 styczeń 2010 - 11:04

Witam. Ja od dłuższego czasu robiłem podchody w sprawie naklejka czy szablon. W końcu zdecydowałem się na naklejkę ze sklepu internetowego, który znalazłem w sieci www.dekoracyjnie.pl. Teraz ze spokojem mogę wszystkim polecić naklejkę o wiele mniej problemu niż z farbami i szablonami i o wiele większy wybór. W Nomi widziałem jedynie z 5 szablonów, a jeśli chodzi o naklejki to mnóstwo wzorów i kolorów. Ostatecznie wybrałem panoramę miasta. Nad kanapą miedzy regałami u mnie wygląda rewelacyjnie. Super sprawa, ciągle teraz znajomi pytają skąd mam takie cudo :)

#6 Gość_dekormania

• Grupa Guests

Napisano 19 maj 2010 - 10:10

Zapraszam do naszego sklepu: www.dekormania.pl, posiadamy już ponad 1000 wzorów szablonów, naklejek, luster

#7 Gość_Jarula

• Grupa Guests

Napisano 02 wrzesień 2010 - 12:47

Naklejki są trochę oklepane, tu znacznie bardziej oryginalny sposób Portrety z kasety

#8 Gość_klientka sklepu dekoracyjnie.pl

• Grupa Guests

Napisano 21 październik 2010 - 14:04

Polecam ten sklep bo duży wybór wzorów mają i jeśli się poprosi :))

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   mrtn Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Wyświetl blog
  • Grupa Members
  • Postów 103
  • Rejestracja 20-październik 09

Napisano 21 październik 2010 - 22:15

Wyświetl postUżytkownik Jarula dnia 02 wrzesień 2010 - 13:47 napisał

Naklejki są trochę oklepane, tu znacznie bardziej oryginalny sposób Portrety z kasety

He He. Post wygląda jak kolejna w tym wątku reklama sklepiku. ALE ...
zwracam honor - warto zajrzeć :) CIEKAWE.

#10 Gość_Gość

• Grupa Guests

Napisano 30 marzec 2011 - 15:16

czy ktoś wie gdzie można kupić naklejki na ściane do pokoju dziecięcego ?

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   maiko Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 23
  • Rejestracja 01-maj 11

Napisano 03 maj 2011 - 19:08

w najbardziej popularnych marketach znajdziesz takie naklejki, poza tymn w internecie jest tego pełno.

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   nati001 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 5
  • Rejestracja 14-czerwiec 11

Napisano 23 czerwiec 2011 - 22:49

naklejek jest w necie pełno, ale jak chcesz dla dziecięcego pokoju to warto tutaj zajrzeć www.naklejkidladzieci.pl
są tam tylko naklejki dla naszych pociech :)

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Martyna789 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 5
  • Rejestracja 14-czerwiec 11

Napisano 23 czerwiec 2011 - 22:57

my też mamy naklejki na ścianie kupione z tego samego miejsca co pisze nati001, i też mam takie zdanie, że nie niszczą ścian czy mebli. Mają mocny klej, ale da się je odkleić tak, aby nic się nie stało i nie uszkodziło :) U nas mamy kupione zwierzątka - pieski, kotki i ptaszki :) ładnie się to wszystko razem komponuje :) pomyślimy jeszcze kupić miarkę, aby wiedzieć jak rośnie nasza pociecha :)
pozdrawiam :))

#14 Gość_Paulina

• Grupa Guests

Napisano 30 maj 2012 - 06:35

Polecam naklejki dekoracyjne marki RoomMates. Nie tylko nie niszczą powierzchni, ale też można je wielokrotnie przeklejać na wszystkie suche i gładkie powierzchnie (więc nie tylko na ściany). Ponadto nawet jeśli naklejka Wam się sklei to nie ma z nią żadnego problemu, wystarczy rozkleić i wygładzić dłonią na ścianie - nic nie widać! Istnieje wiele wzorów zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a naklejki są wycięte tak, że sami możecie tworzyć własne aranżacje. Jak ktoś nie wierzy to rozdają darmowe próbki:)
http://www.roommates.com.pl/

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   wawa111 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 80
  • Rejestracja 08-styczeń 14

Napisano 22 maj 2014 - 13:34

Ja ostatnio kupowałem naklejki tutaj ogólnie podchodze do tego typu ozdób negatywnie do czasu aż zobaczyłem je u znajomych w przedpokoju, była to naklejka w formie wieszaka, extra sprawa.

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   oleska Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 36
  • Rejestracja 16-grudzień 14

Napisano 11 luty 2015 - 16:20

Modne modne, ostatnio kupowałam fajne napisy na ściasne tutaj http://art-newmedia....ws/show/51.html bardzo fajnie się prezentuja różne motywacyjne wyrazy

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   wawa111 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 80
  • Rejestracja 08-styczeń 14

Napisano 04 marzec 2016 - 09:43

A może tak coś całkiem nowego i modnego jak boazeria angielska?
Tutaj przykłady widziałem http://www.podlogidr...eria-angielska/ wygląda to całkiem ciekawie powiem wam :)

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych