Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt KARMELITA MAŁA z pracowni Domplan - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt KARMELITA MAŁA z pracowni Domplan Komentarze do Projekt KARMELITA MAŁA z pracowni Domplan

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 20 listopad 2011 - 10:48

Projekt KARMELITA MAŁA z pracowni DomplanŚciany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z bloczków Ytong, docieplone. Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków Silka, na poddaszu z płyt GK bądź murowane. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji....
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt KARMELITA MAŁA z pracowni Domplan
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Justyna

• Grupa Guests

Napisano 20 listopad 2011 - 10:48

buduje ktoś ten dom

#3 Gość_rafal

• Grupa Guests

Napisano 17 grudzień 2011 - 21:35

My kupiliśmy projekt, jeszcze jesteśmy na etapie załatwiania papierologii, ale mam nadzieje, ze na wiosne ruszymy z budowa.

#4 Gość_Kate

• Grupa Guests

Napisano 22 grudzień 2011 - 15:49

My przymierzamy się powoli do budowy tylko, że projektu karmelita bez garażu :). ..zastanawiam się tylko czy kuchnia nie jest zbyt mała, zlikwidowałabym część spiżarni na konto powiększenia kuchni....

#5 Gość_rena

• Grupa Guests

Napisano 27 grudzień 2011 - 15:09

kuchnia jak na mój gust za mała ale spiżarni bym nie likwidowała bo jest bardzo użyteczna

#6 Gość_Rafal

• Grupa Guests

Napisano 04 styczeń 2012 - 14:52

My likwidujemy spizarnie, a wszystkie przetwory bedziemy trzymali w pomieszczeniu gospodarczym przy wc:)

#7 Gość_anna

• Grupa Guests

Napisano 17 styczeń 2012 - 11:57

Wyświetl postUżytkownik Rafal dnia 04 styczeń 2012 - 14:52 napisał

My likwidujemy spizarnie, a wszystkie przetwory bedziemy trzymali w pomieszczeniu gospodarczym przy wc:)

#8 Gość_rafal

• Grupa Guests

Napisano 17 styczeń 2012 - 18:05

Czy ktoś posiada zestawienie materiałów do budowy tego domu? Proszę o kontakt na dryk1@o2.pl

#9 Gość_Anita

• Grupa Guests

Napisano 02 luty 2012 - 08:24

Ja równiez byłabym wdzięczna za przesłanie zestawienia materiałów. A może ktoś miałby też kosztorys Mój mail: anitak1@wp.pl

Jak sądzicie ile wyniesie stan surowy zamknięty?
Projekt bardzo mi sie podoba. Uważam, że jest dobrze przemyślany, a pomieszczenia będa całkiem funkcjonalne.

#10 Gość_Rafał

• Grupa Guests

Napisano 05 luty 2012 - 11:36

Ja liczę na to, że SSO będzie gdzieś w granicach 140-150 tysięcy, ale to wszystko zależy jak się będzie budować, czy systemem gospodarczym czy z użyciem ekipy. Duży wpływ ma chyba także lokalizacja inwestycji i ceny materiałów (umiejętność naszych negocjacji :P ). Ja skorzystałem ze strony oferia i zgłosiłem ofertę budowy SSO tego domu i cena waha się od 30-47 tysięcy, więc sporo:) będę pewnie szukał czegoś pomiędzy

pozdrawiam
Rafał

#11 Gość_Rafal

• Grupa Guests

Napisano 09 luty 2012 - 11:59

Wyświetl postUżytkownik Rafał dnia 05 luty 2012 - 11:36 napisał

Ja liczę na to, że SSO będzie gdzieś w granicach 140-150 tysięcy, ale to wszystko zależy jak się będzie budować, czy systemem gospodarczym czy z użyciem ekipy. Duży wpływ ma chyba także lokalizacja inwestycji i ceny materiałów (umiejętność naszych negocjacji :P ). Ja skorzystałem ze strony oferia i zgłosiłem ofertę budowy SSO tego domu i cena waha się od 30-47 tysięcy, więc sporo:) będę pewnie szukał czegoś pomiędzypozdrawiamRafał

Upps, chyba źle przeczytałem:) Surowy zamknięty chciałbym zmieścić gdzieś w 200k:) mam nadzieje, że uda się mniej.

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   brzoza Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 06-marzec 12

Napisano 06 marzec 2012 - 20:16

nareszcie ja ze swoją lubą szukaliśmy długo właśnie takiego domu!po niewielkich zmianach Głównie materiałowych jesteśmy na etapie pozwolenia, czekamy na nie już działeczkie przygotowujemy w międzyczasie i siiiup do roboty!!!

#13 Gość_Marta&Rafał

• Grupa Guests

Napisano 19 marzec 2012 - 11:46

my też po długich poszukiwaniach wybraliśmy Karmelitę, z racji tego, że bardzo podoba nam się rozmieszczenie :) byliśmy juz u ekpiy pytać się o wszystkie koszty i stan surowy otwart wychodzi ok 140 tys :) budujemy się w małopolskim, ruszamy zaraz po Wielkanocy:)

#14 Gość_Anna

• Grupa Guests

Napisano 28 marzec 2012 - 13:38

My zastanawiamy się nad Karmelitą Mała a Salomeą puki co w każdym z tych projektów uwzględniam zmainy...i nie mogę się zdecydować

#15 Gość_Kasia&Rafał

• Grupa Guests

Napisano 16 kwiecień 2012 - 10:00

My mieliśmy dokładnie te same przemyślenia, po dłuższych naradach wybralismy Karmelitę Małą. Zamierzamy się budowac pod koniec maja.

Pozdrawiamy

#16 Gość_Aneczka

• Grupa Guests

Napisano 10 maj 2012 - 20:53

Wyświetl postUżytkownik Kasia&Rafał dnia 16 kwiecień 2012 - 10:00 napisał

My mieliśmy dokładnie te same przemyślenia, po dłuższych naradach wybralismy Karmelitę Małą. Zamierzamy się budowac pod koniec maja.

Pozdrawiamy

A my z mężem zastanawiamy się międzie karmelitą mała a kendra co polecacie?

#17 Gość_asia

• Grupa Guests

Napisano 13 maj 2012 - 16:02

Kendra jest bardzo podobna do Karmelity. Obydwa projekty są fajne

#18 Gość_BasikB

• Grupa Guests

Napisano 14 czerwiec 2012 - 17:33

Ja już kupiłam ten projekt. Jestem na etapie adaptacji. Z tego, co wiem, to jeszcze ok. 2,5 miesiąca, zanim uzyskam pozwolenie. Byłąbym wdzięczna za zestawienie matariełów. basia555@autograf.pl

#19 Gość_ewelina

• Grupa Guests

Napisano 09 lipiec 2012 - 15:52

Jestem z okolic Wadowice czy mogę prosić o zdjecia na meila bo zastanawiamy się nad tym projektem. Z góry dziękuję Ewelina ewka.w22@poczta.fm

#20 Gość_Daniel

• Grupa Guests

Napisano 25 lipiec 2012 - 08:30

Czy ktos buduje w malopolsce? bardzo chcielibysmy obejrzec dom:) bo mamy jeszcze dylemat. Bardzo prosze o kontakt tayfunek@interia.pl

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2