Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt ALTEA MAŁA z pracowni Domplan - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt ALTEA MAŁA z pracowni Domplan Komentarze do Projekt ALTEA MAŁA z pracowni Domplan

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 16 listopad 2011 - 14:40

Projekt ALTEA MAŁA z pracowni DomplanŚciany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z bloczków Ytong, docieplone. Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków, na poddaszu z płyt GK bądź murowane. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji....
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt ALTEA MAŁA z pracowni Domplan
Komentarze do projektu:

#2 Gość_

• Grupa Guests

Napisano 16 listopad 2011 - 14:40

Czy ktos buduje ten dom? Jestem zainteresowana tym projektem oraz projektem Altea i Kalibra, pozdrawiam.

#3 Gość_1979

• Grupa Guests

Napisano 17 listopad 2011 - 19:01

Wyświetl postOd 16 listopad 2011 - 14:40 :

Czy ktos buduje ten dom? Jestem zainteresowana tym projektem oraz projektem Altea i Kalibra, pozdrawiam.

Bardzo podoba mi sie projekt Altea mała raczej go zakupie.Kilka poprawek wykonam.

#4 Gość_Frank

• Grupa Guests

Napisano 27 listopad 2011 - 12:27

Zastanawiam sie nad budową domu Altea. Proszę o pomoc podając informacje o koszcie budowy, zmian jakie warto wykonac, ewentualnych błędów w projekcie, jesli ma ktos zdjęcia z budowy prosze o przesłanie również na entelis@op.pl
Pozdrawiam!

#5 Gość_Aneta

• Grupa Guests

Napisano 10 styczeń 2012 - 14:32

Mnie również podoba sie ten projekt. Fajny i funkcjonalny:) Jeżeli ktoś buduje ten domek i mógłby podac koszt budowy takiego domku będę wdzięczna. Pozdrawiam:)

#6 Gość_axel

• Grupa Guests

Napisano 15 luty 2012 - 16:26

świetny domek, ma wszystko co potrzeba i pieknie wygląda.

#7 Gość_jola24

• Grupa Guests

Napisano 12 kwiecień 2012 - 19:43

Altea Mała:wejdźcie na mojabudowa.pl
Tam znajdziecie 2 blogi,w tym 1 mój.Ale dopiero przed budową...

Strona 1 z 1