Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Agatka z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Agatka z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Agatka z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 03 listopad 2011 - 06:58

Projekt Agatka z pracowni MG Projektpustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Agatka z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Hen

• Grupa Guests

Napisano 03 listopad 2011 - 06:58

właśnie buduję ten wspaniały i bardzo funkcjonalny domek,moje poszukiwania projektu trwały ponad rok i tu pojawiła się AGATKA.Polecam serdecznie ten projekt,jak ktoś chce fotki z budowy to proszę pisać na maila-- heniek13@poczta.onet.pl

#3 Gość_Mariusz

• Grupa Guests

Napisano 11 listopad 2011 - 12:01

Wyświetl postUżytkownik Hen dnia 03 listopad 2011 - 06:58 napisał

właśnie buduję ten wspaniały i bardzo funkcjonalny domek,moje poszukiwania projektu trwały ponad rok i tu pojawiła się AGATKA.Polecam serdecznie ten projekt,jak ktoś chce fotki z budowy to proszę pisać na maila-- heniek13@poczta.onet.pl

#4 Gość_Benia

• Grupa Guests

Napisano 29 listopad 2011 - 10:42

Witam zastanawiam się nad wyborem projektu, spodobał mi się ten domek ale chyba nikt go nie buduje bo szukam po necie a tu nic ;( Spodobał mi się bardzo i z niecierpliwością czekam na zdjęcia w realu tego domku, oraz informacji jakich dokonaliście zmian w projekcie? Bardzo proszę o wszelkie informacje na temat tego projektu fabs@op.pl

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   orzechowe_oczy Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 44
  • Rejestracja 24-styczeń 11

Napisano 04 grudzień 2011 - 14:54

Wyświetl postUżytkownik Benia dnia 29 listopad 2011 - 10:42 napisał

Witam zastanawiam się nad wyborem projektu, spodobał mi się ten domek ale chyba nikt go nie buduje bo szukam po necie a tu nic ;( Spodobał mi się bardzo i z niecierpliwością czekam na zdjęcia w realu tego domku, oraz informacji jakich dokonaliście zmian w projekcie? Bardzo proszę o wszelkie informacje na temat tego projektu fabs@op.pl

to jest bardzo popularny projekt, jest jedna strona gdzie ludzie opisuja etapy budowy, nie bede tu reklamowac, ale mozesz napisac na PW to Ci podpowiem albo poszukać w google - Agatka realizacja albo coś w tym stylu

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   orzechowe_oczy Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 44
  • Rejestracja 24-styczeń 11

Napisano 04 grudzień 2011 - 14:57

dużo osób buduje ten projekt, wpisz w google Agatka realizacja Agatka etapy budowy...
są tez strony gdzie ludzie opisują swoje realizacje nie podam by nie było reklamy dla nich ew. na PW

#7 Gość_Benia

• Grupa Guests

Napisano 05 grudzień 2011 - 10:39

Wyświetl postUżytkownik orzechowe_oczy dnia 04 grudzień 2011 - 14:57 napisał

dużo osób buduje ten projekt, wpisz w google Agatka realizacja Agatka etapy budowy...
są tez strony gdzie ludzie opisują swoje realizacje nie podam by nie było reklamy dla nich ew. na PW

Bardzo dziękuję za informacje ale są domy agatka ale nie ten projekt dokładnie, tylko agatka z dachem dwuspadowym. Bardzo proszę o jakieś informacje na fabs@op.pl pozdrawiam

#8 Gość_Ala

• Grupa Guests

Napisano 27 marzec 2012 - 14:38

Dosyć długo przymierzałam się od zakupu Agatki, ostatecznie wybrałam coś bardziej nowoczesnego - Gucio 2. Wiele się na jej temat zdązyłam naszukać i poczytać. Polecam wejśc na forum pracowni MG, tam sa zdjęcia z realizacji i opisy budowy, kosztorysy itp.
Generalnie polecam dom, jest bardzo funkcjonalny i przyjemny, sama prawie go kupiłam. Jak dla mnmie jego główną i jedyną wadą jest....popularność, tak się złożyło że sąsiad mnie ubiegł i właśnie kładzie fundamenty po Agate;/ Ale to tylko oznacza jak bardzo jest rozchwytywana ;)

pozdrawiam

#9 Gość_Ewa

• Grupa Guests

Napisano 28 marzec 2012 - 10:31

No rzeczywiście znalazłam tam zdjęcia z realizacji, dzięki;) Jest tam też post o tym jak dokładnie sobie koszty wyliczyc- bardzo użyteczne...
Gucio też fajny, ja tam wolę Agatkę i chyba na nią bedziemy się decydowac, jeszcze tylko obmyslamy parę zmian, czyje wprowadzac czy nie...mysle że do 2 tyg podejmineimy decyzje i będziemy wszystko wiedzieć. Znajomi mi bardzo polecali pracownie MG Projekt, mam nadzieję że się nie zawiodę;)

#10 Gość_Katie

• Grupa Guests

Napisano 29 marzec 2012 - 10:43

Ta Agatka to bardzo popularna jest ostatnio, jak tylko wchodze na jakieś forum, tam zawsze znajdzie się conajmmiej jedna osoba która jak właśne buduje, badz zakupilaprojekt ;D
ja niestety nie mogę sobie pozwolić na dach wielospadowy, uroki okolicy ;/ Więc wybralismy Alicje, metraz podobny, wizualnie też piękna. Z MG to mamy miłe wspomnienia, nasi kuzyni się budowali z nimi wcześniej i zadowoleni, a przynajmniej nie narzekali ;)

#11 Gość_Kaiku

• Grupa Guests

Napisano 30 marzec 2012 - 11:05

Cześć Wam,
Jestem zaintereowana Agatką, tylko zastanaia mnie możliwość zrobienia jej z dachem dwuspadowym, ograniczy to koszty? Dom jest świetny, ale jak można trochę taniej go wybudowac to jestem za. Liczył ktoś z was już rzeczywiste koszty? Jak ostatnio próbowałam według wsztstkich zaleceń pisanych na forum pracowni MG i nie wyszło mi wiele więcej aniżeli podają ;)

#12 Gość_Basior

• Grupa Guests

Napisano 24 kwiecień 2012 - 15:03

Agatka jest bardzo fajna, tylko nieco droższa od mojego projektu.
Kaiku- dach wielospadowy jest droższy, więc tak, powinien ograniczyć koszty.
Ja też szukałam oszczędności, więc postawiłam na projekt Alicja z tej pracownii.
Jest o wiele tańszy a równie ładny ;)
Mój znajomy wybudował Agatkę i jest bardzo zadowolony, więc jak ktoś się waha to niech się decyduje ;)

#13 Gość_Kajtek

• Grupa Guests

Napisano 28 czerwiec 2012 - 14:17

Budujemy własnie Agatkę, ktoś z Was też?
Mam parę pytań odnośnie materiałów i okien i chętnie się powymieniam doświadczeniami.
Agatka to bardzoe ciekawy projekt, mało zmian wprowadzaliśmy, projekt i formalności już pozałatwniane. Cieszę się, że opinia na temat pracowni jest taka pozytywna, mam nadzieję że również będę zadowolony
pozdrawiam

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43
  • Rejestracja 05-czerwiec 12

Napisano 03 lipiec 2012 - 08:01

To może podziel się doświadczeniem tez na forum pracowni bo jest tam parę osob które szukają informacji.

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Katja Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 12

Napisano 09 lipiec 2012 - 14:32

Gratuluje wyboru Agatki, mam nadzieję ze szybko uporacie sie z budowa i wkrotce bedą z tego fotki;) Zajrzyj na forum pracowni i popytaj ktoś moze tam jest kto sie buduje.

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   tobiaszmarki Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 20
  • Rejestracja 25-styczeń 12

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:29

Kajtek a jakie zmiany wprowadziłeś? Rzeczywiście opinia na temat tej pracowni jest ogolnie pozytywna.

#17 Gość_Janka

• Grupa Guests

Napisano 18 lipiec 2012 - 13:11

Witam,
Na jakim etapie budowy jesteście? Ktoś z Was podnościł ściankę kolankową?
Zamiast pomieszczenia gospodarczego planujemy łazienkę zrobić, ktoś też może o tym myślał?
Macie może jakieś zdjęcia z budowy? Właśnie planujemy zakupić projekt Agatki i podpytujemy gdzie się da ;)

pozdrawiam

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomaszek Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 15

Napisano 20 sierpień 2012 - 09:15

Nigdzie nie moge znaleść zdjęć ale jak znajde cos to podrzucę, wejdz tez na forum pracowni moze cos bedzie ciekawego.

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   nerono Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 22-sierpień 12

Napisano 22 sierpień 2012 - 18:33

Hej, ja zastanawiałam się nad Agatka z MG Projekt Agatka ale nie wiem czy salon jest do końca ustawny i praktyczny z tym skosem i oknami na około.

Zastanawiam się teraz nad dość podbnym proejktem DN Karen

A może z dachem dwuspadowym??? już sama nie wiem, co myslicie? z dachem dwuspadowym pewnie będzie tańszy?

ten mi wpadł w oko, ale nie wiem czy salon nie jest za mały
AN Loreta

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Diana77 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 5
  • Rejestracja 27-sierpień 12

Napisano 28 sierpień 2012 - 10:26

Według mnie salon w Agatkce jest ustawny, ale lepiej upewnij sie jeszcze ( polecam np forum pracowni- są tam użytkownicy już Agatki)
Co do dachu dwuspadowego - tak, zdecydowanie wychodzi taniej ( mnie bardzo podoba się np projekt Alicja i Amanda z MG )
Widzę, że szukasz czegoś w metraż 130-150m2, więc zobacz sobie koniecznie jeszcze projekt Julka z MG.

pozdrawiam!

Strona 1 z 1