Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Timesharing – pomysł na wakacje prosto z rynku nieruchomości - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2

Timesharing – pomysł na wakacje prosto z rynku nieruchomości Komentarze do artykułu Timesharing – pomysł na wakacje prosto z rynku

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 31 październik 2011 - 09:43

Po podpisaniu umowy klient może spędzać przykładowo 20ty tydzień roku, przez kolejnych 5 lat w upatrzonym przez siebie miejscu.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Timesharing – pomysł na wakacje prosto z rynku nieruchomości
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_Mateusz Kolinski

• Grupa Guests

Napisano 31 październik 2011 - 09:43

Ja korzystam z usług Holiday Travel Center i mam umowę na 20 lat. Od 5 lat wyjeżdżam co roku i tylko raz zdarzyło mi się pojechać 2 razy w to samo miejsce. Tak naprawdę można wymieniać sobie wyjazdy na wyjazdy za granicę, Właśnie to jest najlepsza rzecz w tym, bo oprócz timesharingu, który jest bardzo pewną walutą, to jeszcze jest możliwość międzynarodowej wymiany wyjazdów, nie wiem czy inne firmy są w takich klubach, ale zwróćcie na to uwagę wybierając wakacje

#3 Gość_Widmo

• Grupa Guests

Napisano 31 październik 2011 - 13:13

To jest miłe że ma się takie miejsce gdzieeś gdzie zawsze można uciec na wakacje z dala od pracy i obowiązków.
załatwianie wyjazdów w Htc to moment.
Palcem na mapie można wskazać miejsce i za kilka godziń można miec już gotowy i dograny wyjazd.
Polecam

#4 Gość_Lelkowski

• Grupa Guests

Napisano 02 listopad 2011 - 10:53

Najważniejsza jest pewność obrotu. Jednorazowo płacimy i mamy spokój na kilkadziesiąt lat. Porównując koszty faktycznie wychodzi nawet 40% ceny zwykłych wyjazdów. A i tak można zamieniać dowolnie wakacje na inne miejsca na świecie. Moim zdaniem rewelacja

#5 Gość_Pompejusz

• Grupa Guests

Napisano 03 listopad 2011 - 14:17

Po Wakacjach na Teneryfie punkt widzenia zmienia się o 180 stopni.
Dobrze jest możliwość testowego wyjazdu. dzięki temu na pewno duża większość osób zmienia zdanie na temat HTC.
W pewnym wieku ma się już dość Egiptu ,Tunezji,Włoch i Hiszpanii. Czas na coś ekstra.
tak naprawdę to z mężem nie zdawaliśmy sobie sprawy że wystarczy zmienić Hotel na jakiś jeszcze bardziej luksusowy i pozbawiony chamskich i turystów z całego świata. żeby to samo miejsce zmieniło swój charakter. Hotel na Teneryfie do jakiego trafiliśmy to sieć Regency Resorts - Klimatyczne ,cichy i ekskluzywny hotel gdzie nie mają wstępu zwykli turyści.
Dzięki temu nasze wakacje były jak nigdy dotąd udane.
Prywatność to na wakacjach rzecz święta- dzięki członkostwu w klubie HTC to można na pewno zyskać, co jest nie lada wygodą.
Wszystkie obietnice które zostały nam przedstawione na spotkaniu zostały w 100% wypełnione.
Dlatego po wyjeździe wróciliśmy do rozmowy i wykupiliśmy 3 letni pakiet w HTC.
W tym roku w góry z dzieciakami do zakopca jedziemy a w przyszłym. może Ekwador????

#6 Gość_Kaziu

• Grupa Guests

Napisano 03 listopad 2011 - 16:26

Zdecydowanie.
Jednorazowa wpłat gwarantuje nam niższe koszty wakacji przez najbliższe 25 lat:) dodatkowo takie umowy sa dziedziczne. Dzieki temu mogą z tego korzystać nasze dzieci.
Za taki luksus jaki oferuję Timesharing w normalnym biurze podróży trzeba zapłaci ok 4 tys za 7 dni . Dzięki timsharingowi wychodzi to jakieś 1,5 tys zł.

bardzo często są organizowane promocje dzięki którym można otrzymać dodatkowo wyżywienie gratis.....

#7 Gość_Yavan

• Grupa Guests

Napisano 29 listopad 2011 - 12:58

Jestem w klubie i bardzo sobie cenie to!
Spokój i pełna dowolność przy wyborze wakacji.
Zgodnie z umową jestem właścicielem 7dni w apartamencie w zakopanym.
Jeśli nie chcę jechać so zakopca to mogę wymienić ten tydzień na dowolnie wybrany z pośród 6 tys ofert miejsce na świecie.
Nic mnie nie ogranicza.
Bycie członkiem nie jest dla każdego.
Nie każdy może sobię pozwolić na to .
Wszystkie hotel i apartamenty są tylko do dyspozycji członków timesharingu.
Dzięki temu w ośrodkach nie spotkamy przypadkowych turystów którzy przyjechali się tylko zabawić.

#8 Gość_Qbas

• Grupa Guests

Napisano 29 listopad 2011 - 13:23

Jednorazowa wpłata faktycznie umożliwia nam korzystanie z ofert przez kolejne 25 lat.
Jest to faktycznie duża wygoda - i na stare lata nie trzeba biegać po biurach podróży. Timesharing ułatwia urlop.

#9 Gość_Rebert

• Grupa Guests

Napisano 30 listopad 2011 - 21:10

Sporo osób było ostatnio na spotkaniu, stworzyliśmy całkiem ciepłą społeczność z HTC. Kiedyś słyszałem że rzucila się na nich konkurencja i pisała bzdury na forach o nich. Teraz pora się odwdzieczyć, za te kilka, kilkanaście lat wspólnych udanych i co najwazniejsze tańszych wakacji

#10 Gość_Paweł

• Grupa Guests

Napisano 30 listopad 2011 - 22:23

Zapytajcie się opiekuna klienta o wakacje za granicą, bardzo prosta procedura wymiany timesharingu działa w całej europie, to się nazywa chyba RCI jak dobrze pamiętam, Warto się schylić bo to w sumie w cenie, jedynie chyba za bilet lotniczy się płaci

#11 Gość_Warecki

• Grupa Guests

Napisano 02 styczeń 2012 - 17:13

Nowa ustawa daje lepsze warunki dla osób, które decydują się na timesharing. To w sumie lepiej bo to przecież wieloletnia umowa, więc musi być bezpieczna. Nie miałem w zasadzie żadnych problemów z Holiday Travel Center, ale wiadomo, lepiej być bezpieczniejszym

#12 Gość_Krzysztof

• Grupa Guests

Napisano 02 styczeń 2012 - 19:17

Oszczędza się przez to że umowa jest na kilknaście lat, właśnie dlatego HTC może sobie oszczować ile osób w jakim oresie będzie itp. A jeżeli wyminiacie wakacje na wyjazd za granicę no to też dobrze bo oni się nie martwią, bo przyjeżdża do nich ktoś inny, na tym polega ta wymiana.

#13 Gość_Tomczyk

• Grupa Guests

Napisano 02 styczeń 2012 - 21:38

W sierpniu 2011 roku byliśmy w Maroku na rodzinnej wycieczce – ja, żona i dwójka dzieci (5 i 8 lat). Byliśmy w hotelu 5*, oferta all inclusive. Muszę przyznać, że wyjazd bardzo udany. Dzieciom bardzo smakowało jedzenie, zachwycone były aqua parkiem i animacjami przygotowanymi przez hotel. Codziennie odbywały się zajęcia z dziećmi, więc mieliśmy chwilę odpoczynku dla siebie z żoną. Pogoda była bardzo dobra, czasami było zachmurzenie do godziny 13. Głównie spędzaliśmu czas w hotelu, ale wieczorami chodziliśmy na spacery nad morze, bardzo piękne widoki i relaksująca bryza Atlantydzka. No i właśnie dzięki HTC i timesharingowi

#14 Gość_Marlena

• Grupa Guests

Napisano 03 styczeń 2012 - 17:40

Teneryfa jest boska. Pewnie tak jak Maroko, jeszcze nie byliśmy ale skoro tak miło to może i my się skusimy. Jak teraz patrzę na mapę to widzę, że to raczej tropikalny, może nie do końca ale na pewno ciepły, gorący klimat.
Cena takiego wyjazdu jest o wiele większa niż dzięki timesharingowi, bo działa to na zasadzie wymiany z innymi. To samo było własnie z Teneryfą chyba, nie wiem dokładnie.

#15 Gość_Kalinowski

• Grupa Guests

Napisano 30 styczeń 2012 - 22:22

Rok temu w wakacje wybrałem się ze znajomymi do Portugalii i mamy miłe wspomnienia. Wszyscy zadowoleni. Mieliśmy fajny hotel blisko centrum i niedaleko do plaży. Na terenie hotelu dwa spore baseny i open bar, więc nawet nie chciało się wychodzić . Wieczorami dużo miejsc dla młodzieży więc chodziliśmy codziennie do klubów lub restauracji. Szkoda że byliśmy tylko tydzień, bo było naprawdę całkiem fajnie. Umowa timesharingu z Holiday Travel Center mi to umożliwiła

#16 Gość_Gerard

• Grupa Guests

Napisano 05 luty 2012 - 23:14

Holiday Travel Center proponiuje ostatnio timesharing dla firm, słyszałem, że to teraz dobra sprawa, popytajcie w firmach to może wam podwyżkę, dadzą, bo kasa jaką firmy przepuszczają na wakacje dla pracowników na urlopy jest olbrzymia

#17 Gość_Janek

• Grupa Guests

Napisano 06 luty 2012 - 07:07

Firmowy timesharing ma to do siebie że przede wszystkim jest tańszy. Sam w firmie mam zamówione tygodnie w Zakopanem. Mam 4 miejsca, zazwyczaj wypuszczam kierowników działów, ale czasem jak się nie popiszą to wyjeżdżam z żoną i dziećmi. Tak czy siak cena jest mniejsza niż norlamnie

#18 Gość_Maciej

• Grupa Guests

Napisano 28 luty 2012 - 22:14

Ostatnio pytałem się właśnie o timesharing dla firm i chyba HTC to ma w ofercie. Coraz więcej osób z nimi jeździ, to czemu nie firmy, w sumie normalny rozwój przedsiębiorstwa, a nie mówię o oszczędnościach jeszczę

#19 Gość_Zygmunt

• Grupa Guests

Napisano 29 luty 2012 - 20:59

Hiszpania to bardzo fajne miejsce na spędzenie wakacji. Byłem w ostatnie wakacjie nad morzem w Hiszpanii z Holiday Travel Center, było warto. Byłem w fajnym miasteczku . Ładnym i imprezowym. Było co zwiedzać, a wieczorami po całym dniu opalania oczywiście szliśmy z kolegami na dyskotekę, a było ich sporo. W hotelu miałem do dyspozycji basen z leżakami, dwa mniejsze baseniki dla dzieci, barek z open barem no i sale gier. Mieliśmy blisko do centrum miasta i na plaże, która była zreszta bardzo ładna i zadbana, codziennie czyszczona. Na pewno kiedyś znowu się tam wybiorę. Polecam .

#20 Gość_internauta

• Grupa Guests

Napisano 29 luty 2012 - 22:59

W Hiszpanii jest ładna pogoda, byliśmy z HTC, czyste i szerokie plażę, no i dużo miejsc dla młodych ludzi typu, kluby, bary , dyskoteki. Niczego nie brakuje. Trzeba tylko wykupić wcześnie wyjazd, bo w wakacje Hiszpania jest dosyć popularna. Mogę spokojnie polecić, bo byłam rok temu i było naprawdę super. Koniecznie ważna jest klimatyzacja w pokoju, bo naprawdę upał daje się odczuć, a czasami zostawaliśmy w dzień w cieniu, bo mieliśmy dosyć słońca. Podsumowując, pogoda super, jest gdzie wyjść, ładne widoki i dobre jedzenie, polecam i zachęcam.

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych