Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Timesharing – pomysł na wakacje prosto z rynku nieruchomości - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2

Timesharing – pomysł na wakacje prosto z rynku nieruchomości Komentarze do artykułu Timesharing – pomysł na wakacje prosto z rynku

#21 Gość_Wenny

• Grupa Guests

Napisano 02 kwiecień 2012 - 22:07

Poleciałam na Teneryfę z HTC ze swoją córką 3 lata temu. Jeżeli ktokolwiek się zastanawia, ma wątpliwości czy warto tam polecieć, to niech długo tego nie robi. Wspaniały klimat, wspaniali ludzie, wspaniałe imprezy. Żyć nie umierać. Jest wiele ofert last minute, więc wycieczka wcale nie jest taka droga.

#22 Gość_Maretow

• Grupa Guests

Napisano 03 kwiecień 2012 - 19:00

Teneryfa jest wspaniała. Duży wybór hoteli. Ceny konkurencyjne. Wspaniałe zabytki. Hiszpański klimat. Można bawić do rana a wieczór spędzić miło pływając w morzu. Dostępne są również do wypożyczenia skutery w przystępnych cenach. Dla amatorów alkoholu wyspa oferuje szeroką gammę trunków.

#23 Gość_

• Grupa Guests

Napisano 05 kwiecień 2012 - 17:59

W Portugalii jest ponad 60 plaż. Byłiśmy z Holiday Travel Center w 2008 roku. Każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście polecam miejscowośc Albufeira i tamtejszą plażę. Miasto wyrosło z maleńkiej osady rybackiej. Od wielu lat cieszy się popularnościa wśród turystów. Polecam !

#24 Gość_Anna

• Grupa Guests

Napisano 06 maj 2012 - 13:15

Wykorzystałam pomysł z tańszymi biletami lotniczymi, zamówiłam pół roku wcześniej bilety i zaoszczędziłam aż do 50%. Wcześniej zaplanowane wakacje zawsze są tańsze. Teraz to i firmy mogą korzystać z takich usług, nie tylko konsumenci

#25 Gość_Marlena

• Grupa Guests

Napisano 10 maj 2012 - 19:47

Timesharing przedsiębiorcom opłaca się również dlatego, że mogą być członkami klubu i mieć np, tańsze bilety. A generalnie to wyjazdy fundują pracownikom, na tym to polega

#26 Gość_Gość

• Grupa Guests

Napisano 14 maj 2012 - 06:19

pracodawca płaci mniej, pracownik może wykupić wakacje u pracodawcy po niższej cenie, tak też można obracać timesharingiem, nie zdarzy się że wyjazd się zmarnuje, nie ma szans

#27 Gość_Lucjan

• Grupa Guests

Napisano 04 czerwiec 2012 - 19:59

Na EURO 2012 większość kibiców przyjeżdża właśnie dzięki timesharingowi. Widziałem gdzieś statystyki i ponad 50% kibiców powyżej 40 roku życia wymieniło swój timesharing za granicą na pobyt w Polsce, oczywiście w tym roku, bo za rok mogą pojechać gdzie indziej.

#28 Gość_Kolanowska

• Grupa Guests

Napisano 14 czerwiec 2012 - 20:30

Nasza firma ma z nimi umowę od 3 lat i nigdy nie zostały nam wyjazdy niewykorzystane, co więcej na każdym trochę się zyskuje, wtedy każdy jest zadowolony, bo pracownicy kupują taniej a pracodawca po kosztach odlicza vat

#29 Gość_Ludwik

• Grupa Guests

Napisano 03 lipiec 2012 - 18:32

Znowu sporo osób przyszło na spotkanie Holiday Travel Center. Teraz mają inną trochę ofertę bo sporo mają promocji dla przedsięibiorców, teraz przed wakacjami cieszą się dużą popularnością

#30 Gość_Krzyś

• Grupa Guests

Napisano 04 lipiec 2012 - 23:31

Wyświetl postUżytkownik Ludwik dnia 03 lipiec 2012 - 18:32 napisał

Znowu sporo osób przyszło na spotkanie Holiday Travel Center. Teraz mają inną trochę ofertę bo sporo mają promocji dla przedsięibiorców, teraz przed wakacjami cieszą się dużą popularnością

Wiem, dzwoniłem ostatnio do biura. Jak zwykle miło pogawędziłem i wybrałem urlop dla rodziny. Cieszę się, że jestem z HTC, bowiem to co się wyprawia na rynku turystycznym woła o pomstę do nieba. Znowu jakieś biuro znane splatowało, a podobno to nie koniec...

#31 Gość_Anonim

• Grupa Guests

Napisano 08 lipiec 2012 - 21:46

Mój pracodawca w 2008 roku zorganizował wyjazd integracyjny do Maroka w ramach timesharingu z HTC. Pierwszy raz byłem w Maroku i na takim wyjeździe. Bardzo fajne wrażenia. Integracja udała się w 100% nasz zespół jest teraz najlepszym w firmie. Warunki hotelowe jak na państwo Afryki północnej były bardzo dobre. Dobre jedzenie, pokoje sprzątane codziennie, miła obsługa hotelowa no i dobre jedzenie. Uważam, że takie wyjazdy są barrdzo fajną inicjatywą ze strony pracodawcy, który procentują na przyszłość.

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   mipel Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 29
  • Rejestracja 16-kwiecień 12

Napisano 30 lipiec 2012 - 10:09

z takich dosyc egzotycznych sposobow na spedzanie wakacji, jest tez home exchange czy apartment exchange. to moze byc ciekawe doswiadczenie.
Maszyny i narzędzia do lasu i ogrodu: http://www.ibopl.pl/...-las-i-ogrod/1/ .

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   BartiKw Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 16
  • Rejestracja 21-grudzień 13

Napisano 16 czerwiec 2014 - 11:41

Tak, to bardzo ciekawe rozwiązanie. Będę się musiał nim zainteresować, chociaż też minusem jest uzależnienie od tego konkretnego miejsca. Ciekawie by to wyglądało w Zakopanem. Teraz jedziemy tam i będziemy wynajmowali ten apartament Pastelowy. Tak naprawdę to jest duże mieszkanie, więc spokojnie można by je wykupić i właśnie korzystać na zasadzie tego time sharingu. Ja bym się może na takie rozwiązanie zdecydował.

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   Timir44 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 568
  • Rejestracja 08-sierpień 13

Napisano 21 sierpień 2014 - 11:41

Sprawdź ofertę poszczególnych hoteli sieci Accor Hotels w Katowicach - http://www.accorhote...el-katowice.htm i poszukaj odpowiedniego do twoich wymagań, by zorganizować takie szkolenie. My zawsze robimy tutaj wszelkiego rodzaju szkolenia i imprezy firmowe, także polecam z czystym sumieniem.

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   nastawny Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 79
  • Rejestracja 02-wrzesień 12

Napisano 02 grudzień 2014 - 14:54

Ofertę hotelu z Katowic znam. Mam tam sporo znajomych, którzy często jeżdżą na tego typu szkolenia :)

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych