Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Murator M105 - Poranna zorza z pracowni Kolekcja Muratora - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Murator M105 - Poranna zorza z pracowni Kolekcja Muratora Komentarze do Projekt Murator M105 - Poranna zorza z pracowni Kolekcja

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 12 październik 2011 - 14:10

Projekt Murator M105 - Poranna zorza z pracowni Kolekcja Muratora...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Murator M105 - Poranna zorza z pracowni Kolekcja Muratora
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Mila

• Grupa Guests

Napisano 12 październik 2011 - 14:10

Witam,Jestem w trakcie budowy tego domu pod Poznaniem,czy jest Ktoś kto już zakończył budowę?

#3 Gość_Radek

• Grupa Guests

Napisano 02 styczeń 2012 - 17:53

Też w tym roku rozpocząłem budowę. Daj znać jak postępy może jakieś fotki?
Ja zakończyłem właśnie fundamenty

#4 Gość_Anna

• Grupa Guests

Napisano 03 styczeń 2012 - 14:22

Jestem zainteresowana zakupem tego projektu, może chociaż ktoś podeśle jakieś fotki z budowy? Może ktoś buduje z mazowieckiego? Ciekawa jestem jak wypada kosztorys na dzień dzisiejszy. Może ktoś będzie mógł służyć poradą? Osobiście zmieniłabym na poddaszu jedną łazienkę i połączyła z pokojem i zlikwidowała balkon z tyłu budynku. Pozdrawiam, anula@dwb.pl

#5 Gość_Rafal

• Grupa Guests

Napisano 06 styczeń 2012 - 20:34

Witam,
Czy ktoś może ma zdjęcia z budowy tego projektu. Przymierzam sie do budowy jego w okolicach Warszawy. Jakie są mniej wiecej koszty postawienia go w stanie surowym zamkniętym. Podeslijcie troche zdjec i informacji o tym projekcie co zmienilicie w porownaniu do oryginalu itp.
Będe bardzo wdzieczny.

#6 Gość_Edyta

• Grupa Guests

Napisano 24 styczeń 2012 - 14:19

Witam

Zastanawiam sie nad kupnem tego projektu, bo bardzo mi sie on podoba. Czy moglby ktos podeslac zbjecia z budowy? Jestem ciekawa jak ten dom prezentuje sie w rzeczywistosci :) Z gory dziekuje.
Moj mail edywik@wp.pl

Pozdrawiam Edyta

#7 Gość_Gosia

• Grupa Guests

Napisano 13 luty 2012 - 00:04

Wyświetl postUżytkownik Mila dnia 12 październik 2011 - 14:10 napisał

Witam,Jestem w trakcie budowy tego domu pod Poznaniem,czy jest Ktoś kto już zakończył budowę?

Witam, jesteśmy zainteresowani właśnie tym projektem. Bardzo proszę o przesłanie zdjęć z budowy. Z góry dziękujemy.
Pozdrawiamy

#8 Gość_Gosia

• Grupa Guests

Napisano 13 luty 2012 - 00:19

Wyświetl postUżytkownik Mila dnia 12 październik 2011 - 14:10 napisał

Zapomniałam podać e-mail:) norbertszym@poczta.fm

#9 Gość_Monika

• Grupa Guests

Napisano 14 maj 2012 - 13:30

Witam,

Jestesmy zainteresowani zakupem projektu Poranna Zorza, czy bylaby mozliwosc uzyskania jakis informacji na temat budowy tego domku, jaki koszty przede wszytskim. Bardzo by bylo milo zobaczyc domek w trakcie budowy, jesli nie to chociaz zdjecia. Bedziemy niezmiernie wdziczni! Nasz adres mailowy monica.midura@gmail.com.

Strona 1 z 1