Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Jak profesjonalnie zaprojektować basen i jego ogrodzenie? - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Jak profesjonalnie zaprojektować basen i jego ogrodzenie? Komentarze do artykułu Jak profesjonalnie zaprojektować basen i jego o

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1672
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 10 październik 2011 - 07:58

Marzenia o przydomowym basenie nie muszą się ograniczać do tych rozporowych czy dmuchanych.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Jak profesjonalnie zaprojektować basen i jego ogrodzenie?
Komentarze do artykułu:

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   antonina Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 19
  • Rejestracja 10-październik 11

Napisano 10 październik 2011 - 10:14

chyba muszę mężowi pokazać ten artykuł ;)

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Kazik_BOB Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 14
  • Rejestracja 30-maj 12

Napisano 30 maj 2012 - 09:01

Ja znam fajną firmę zajmującą się tego typu budowami. Ja budowałem sobie oczko wodne, ale z tego co wiem, firma która się u mnie tym zajmowała buduje też właśnie baseny. Nie mogę wypowiadać się o samych basenach, ale firmę jak najbardziej Ci polecam. Fachowa robota, wszystko tak jak powinno być. Szybki montaż. Poza tym firma posiada wszystkie atesty. Nowe metody budowy, ze zwracaniem szczególnej uwagi na ekologię. Możesz wejść na ich stronę internetową i poczytać co i jak. Firma nazywa się NARO. Tutaj masz adres: szamba-baseny.com.pl

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Eizzy Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 53
  • Rejestracja 13-wrzesień 12

Napisano 30 wrzesień 2013 - 07:31

Tylko nie zawsze można sobie pozwolić na takie wykopy pod basen. Dobrze że są baseny montowane. Basen stelażowy też jest dobrym rozwiązaniem, przykładowo firma Intex ma duży wybór basenów, w tym również rozporowych. W sytuacjach, gdy nie można przekopac ogrodu basen montowany to jest naprawdę dobry.

Strona 1 z 1