Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Wisełka z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

• (7 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Wisełka z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Wisełka z pracowni MG Projekt

#21 Gość_mateusz_70

• Grupa Guests

Napisano 14 czerwiec 2012 - 11:43

Kazik, czekamy w takim razie na fotki i trzymamy mocno kciuki. My planujemy budowę na następną wiosnę, wiec musisz do tego czasu się uporać :P
jakie zmiany wprowadzacie do projektu?
My chcemy pomniejszyć pokoje i zrobić jeszcze jeden dodatkowy, ale zobaczymy co z tego jeszcze wyjdzie...

#22 Gość_~joanna

• Grupa Guests

Napisano 27 czerwiec 2012 - 11:42

Witam,
Tez poproszę o zdjęcia domu Wisełka. Coraz mocniej rozważamy jego budowę - mamy działkę pod Szczyrkiem. Projekt wydaje nam się bardzo wygodny, fajnie wygląda a i pomieszczenia sa ok. Myślę że za dużo bysmy nie zmianiali, ale chętnie posłuchamy waszych dokonań :)

#23 Gość_Ryszard

• Grupa Guests

Napisano 29 czerwiec 2012 - 14:06

Chcemy budować Wisełkę w Zwardoniu. Mamy już projekt zakupiony i zaraz po załatwieniu formalności ruszamy z budową.Ktos z Was posiada jakieś zdjęcia z realizacji? Jak tylko postawimy fundamenty to coś wam pstrykniemy.
Nie wiecie ile taka budowa może potrwać?

#24 Gość_hedvigs

• Grupa Guests

Napisano 01 lipiec 2012 - 17:01

Wyświetl postUżytkownik kazik2131 dnia 03 czerwiec 2012 - 15:13 napisał

Witam!!! Projekt kupilem jakies 3 miesiace temu. Na dniach architekt zakonczy swoja prace i zlozy papiery do starostwa o pozwolenie na budowe. Mam nadzieje ze szybko sie uwina i na poczatku sierpnia bedzie mozna zaczynac :D . Jak juz zaczne to podziele sie z wami moja radoscia i bede wstawial fotki z realizacji. Domke bedzie powstawal na obrzezach Świdnika lubelszczyzna. Pozdrawiam

Witam, przeglądałam wiele projektów i jak na razie Wisełka jest moim faworytem. Czekamy na razie na formalności związane z odrolnieniem. Mieszkamy niedaleko, okolice Kraśnika, czy będzie można zobaczyć "na żywo", jak powstaje Wasza Wisełka? Myślę, że pomogłoby to nam w decyzji:) Pozdrawiam!

#25 Gość_ewa

• Grupa Guests

Napisano 08 lipiec 2012 - 14:05

No tak prawdę mówiąc, ja też na to liczę, tzn na "podejrzenie" Wisełki :)
A my właśnie zakupiliśmy działkę! Nareszcie! Wisełkę (najprawdopodobniej)zaczniemy budować niestety najwcześniej w przyszłym roku...

#26 Gość_hedvigs

• Grupa Guests

Napisano 11 lipiec 2012 - 06:42

Pani Ewo, z poprzednich wpisów wnioskuję, że Pani także z lubelszczyzny? Nasza budowa też raczej ruszy dopiero w przyszłym roku. Jak wspomniałam poprzednio, Wisełka jest moim faworytem. Mam nadzieję, że uda nam się wymienić doświadczeniami z budowy? Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia:)

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   tobiaszmarki Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 20
  • Rejestracja 25-styczeń 12

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:07

Ja również bardzo chętnie obejżę zdjęcia;) projekt jest juz z Wami? jakies zmiany wprowadziliście?

#28 Gość_Hania

• Grupa Guests

Napisano 18 lipiec 2012 - 13:17

Witam budujących Wisełkę!
Mam parę pytań, ponieważ bardzo zainteresował nas ten projekt.
Chcecie go wybudować jako dom letniskowy czy całoroczny? Jakieś zmiany wprowadzacie? Nam miałby służyć jako całoroczny, tylko obawiamy się czy nie będzie on trochę za mały? Sama nie wiem, projekt jest rewelacyjnyi mamy wielką ochotę na niego postawić.
Czekam na porady!

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43
  • Rejestracja 05-czerwiec 12

Napisano 23 lipiec 2012 - 14:10

Rzeczywiście jest ładny, dla mnie bardziej na domek letniskowy bo mam dużą rodzinę a Ty ilu osobową masz rodzine? zmiany jakie bym wprowadziła to na pewno pomniejszenie jednego pokoju na górze i zrobienie garderoby.

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   tobiaszmarki Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 20
  • Rejestracja 25-styczeń 12

Napisano 25 lipiec 2012 - 13:16

wygląd ma bardzo ładny czy chcielibyście zastosowac taką samą elewacje jaka jest na wizualce?

#31 Gość_~Hania

• Grupa Guests

Napisano 26 lipiec 2012 - 13:36

tobiaszmarki - tak, dokładnie taką samą. Bardzo nam się podoba.
Sprawdzamy usytuowanie na działce, według nas będzie projekt pasował idealnie. Chyba się jednak zdecydujemy. Widzieliśmy już parę zdjęć z realizacji i zaspokoiły one nasze wątpliwośći. Jest trochę ciasny, ale na małą rodzine starczy.
My też zabierzemy się za budowę dopiero w przyszłym roku, same formalności jak dobrze pójdą to zajmą kilka miesięcy ;(

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   ewa. Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 28-lipiec 12

Napisano 28 lipiec 2012 - 14:11

Wyświetl postUżytkownik ~Hania dnia 26 lipiec 2012 - 13:36 napisał

tobiaszmarki - tak, dokładnie taką samą. Bardzo nam się podoba.
Sprawdzamy usytuowanie na działce, według nas będzie projekt pasował idealnie. Chyba się jednak zdecydujemy. Widzieliśmy już parę zdjęć z realizacji i zaspokoiły one nasze wątpliwośći. Jest trochę ciasny, ale na małą rodzine starczy.
My też zabierzemy się za budowę dopiero w przyszłym roku, same formalności jak dobrze pójdą to zajmą kilka miesięcy ;(

Hania! - skąd te zdjęcia z realizacji Wisełki? szukam od kilku miesięcy i nic...

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   ewa. Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 28-lipiec 12

Napisano 28 lipiec 2012 - 14:26

dla nas Wisełka byłaby domem całorocznym, też obawiamy się - czy to nie za mało, nawet w wersji z pokojem zamiast garażu (plus dobudowany garaż jak w projekcie Radosny z garażem). Poza tym brak łazienki na dole, brak spiżarki, brak garderoby - to z pewnością minusy, ale cóż - w tak małym domku nie można mieć wszystkiego... dlatego właśnie szukam ciągle kogoś, kto ten dom już wybudował i zechce się podzielić swoimi uwagami.
Po zamianie garażu na pokój będzie do dyspozycji 94 m, czy to mało...? jak dla kogo - myślę że dla 3 osób wystarczy... Projekt podoba nam się wizualnie, jest prosty w budowie (zdaniem laika - czyli moim:)) i gdybyśmy go wybrali, to pewnie realizacja byłaby bez większych zmian.

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   kazik2131 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 34
  • Rejestracja 03-czerwiec 12

Napisano 01 sierpień 2012 - 10:50

Witam Wszystkich!!!! Chciałem oznajmic,że budowa mojej Wsełki ruszyła kilka dni temu. Fundamenty wykopane i zalane. Pod koniec tego tygodnia podmurowka powinna byc gotowa.Fotki wstawie jak serwer bedzie chcial przyjac bo jak narazie to ma jakies opory :). Pozdrawiam!!!!

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   kazik2131 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 34

Napisano 01 sierpień 2012 - 11:21

Zmiany w moim projekcie: powiekszona kotlownia o 70cm i obnizona o 1m. Balkon drewniany zastapiony zelbetowy z 4-ma okraglymi filarkami fi 20 , przy wejsciu zamiast drewnianej podpory daszku jest okragly filarek tez fi 20. Wyjscie na taraz zmniejszone z 3,6m na 2,8m. I to by bylo na tyle

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   Redaktor Ikona

• Redaktor
  • Ikona
  • Grupa Administrators
  • Postów 24
  • Rejestracja 29-październik 09

Napisano 02 sierpień 2012 - 12:12

Wyświetl postUżytkownik kazik2131 dnia 01 sierpień 2012 - 10:50 napisał

Witam Wszystkich!!!! Chciałem oznajmic,że budowa mojej Wsełki ruszyła kilka dni temu. Fundamenty wykopane i zalane. Pod koniec tego tygodnia podmurowka powinna byc gotowa.Fotki wstawie jak serwer bedzie chcial przyjac bo jak narazie to ma jakies opory :). Pozdrawiam!!!!
Już powinny zdjęcia się dodawać, faktycznie był problem, dziękuję za sygnał.

#37 Użytkownik nie jest zalogowany   kazik2131 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 34

Napisano 02 sierpień 2012 - 21:36

Kilka fotek. Wybralem najlepsze ujecia. Moze narazie nic ciekawego nie widac, ale wierzcie mi jest radosc :) satysfakcja z kopania, zalewania itp. Jak bede mial fotki z podmorowki to wstawie ale to najwczesniej za jakis tydzien, bo narazie jestem w pracy na wyjezdzie i nie ma mnie ;(. Pozdrawiam.

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   kazik2131 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 34

Napisano 06 sierpień 2012 - 20:10

fotki

Załączone miniatury

• Załączona grafika
  • Załączona grafika
  • Załączona grafika