Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Wisełka z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

• (7 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Wisełka z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Wisełka z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 04 październik 2011 - 18:35

Projekt Wisełka z pracowni MG Projektpustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Wisełka z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_ewa

• Grupa Guests

Napisano 04 październik 2011 - 18:35

czy ktoś z Państwa buduje wisełkę? najchętniej na lubelszczyźnie...?

#3 Gość_ewa

• Grupa Guests

Napisano 20 styczeń 2012 - 12:55

NIKT? no to może niekoniecznie na lubelszczyźnie...? bardzo podoba mi się ten projekt, ale chciałabym zapoznać się z opinią tych, którzy go realizują...
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Elf Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 26-styczeń 12

Napisano 26 styczeń 2012 - 12:49

Projekt rzeczywiście ciekawy. Od razu widać, że swoją architekturą nawiązuje do południowych rejonów Polski.
Pewnie w innych lokalizacjach wyglądałby równie atrakcyjnie.

#5 Gość_Krzysiek

• Grupa Guests

Napisano 06 luty 2012 - 10:22

Witam ja tez jestem zainteresowany tym projektem, lecz nigdzie nie moge znalezc zdjec z realizacji. Tak jak Pani tez jestem z lubelszczyzny a domek chce wybudowac w Swidniku. Na 99% w czerwcu zaczne budowe tego domu ;). Jesli znalazla cos Pani jakies zdjecia lub kogos kto wybudwal ten domek prosze o kontakt kazik31@interia.pl. Pozdrawiam Krzysiek

#6 Gość_Olek

• Grupa Guests

Napisano 27 luty 2012 - 21:34

super znalezc miejsce gdzie rozmawia sie o moim projekcie! :) Na wiselke zdecydowalem sie jakis czas temu (juz w tym roku). Dokumenty z pracowni przyszly bardzo szybko i jeszcze dodatkowo zamowilem wersje elektroniczna. Teraz mam projekt za laptopie zawsze pod reka i jak znajde tylko jakias wolna chwile zagladam do niego i mysle nad aranzacja wnetrz. Wiem ze to jeszcze durzo czasu ale jakos nie potrafie sie powstrzymac.
Zdjec niestety nie posiadam bo jeszcze nawet nie wbilem lopaty pod budowe :)

#7 Gość_ewa

• Grupa Guests

Napisano 10 marzec 2012 - 07:30

Wyświetl postUżytkownik Krzysiek dnia 06 luty 2012 - 10:22 napisał

Witam ja tez jestem zainteresowany tym projektem, lecz nigdzie nie moge znalezc zdjec z realizacji. Tak jak Pani tez jestem z lubelszczyzny a domek chce wybudowac w Swidniku. Na 99% w czerwcu zaczne budowe tego domu ;). Jesli znalazla cos Pani jakies zdjecia lub kogos kto wybudwal ten domek prosze o kontakt kazik31@interia.pl. Pozdrawiam Krzysiek

niestety żadnych realizacji nie udało mi się znaleźć, ale trafiłam na zlecenia budowy w różnych rejonach Polski, za 200 tyś (!) pod klucz, które oczywiście spotykały się z odzewem firm budowlanych. Ciągle szukam i jak tylko coś znajdę z pewnością się odezwę. Póki co, jesteśmy w trakcie zakupu działki :)

#8 Gość_Bobus

• Grupa Guests

Napisano 13 marzec 2012 - 12:37

Bardzo fajny projekt, sama prawie go kupiłam, ostatecznie postawiłam na nieco inny- Bonifacego z tej samej pracowni - http://www.mgprojekt.com.pl/bonifacy
Gratuluje wyboru Olek, mam nadzieję że fotki wkrótce nam pokazesz, nei wiem czy czasami ktoś już ich nei pokazywał na forum MGProjekt, tak mi się jakoś kojarzy.

Ja swoje wkrótce i tutaj napewno udostępnie, niestety mam dużo na głowie i nie mam czasu się tym zajac ;/

#9 Gość_Kamil

• Grupa Guests

Napisano 28 marzec 2012 - 09:36

Hej,
Olek poszukajcie na forum pracowni MG Projekt, z tego co się orientuje to jest tam pare zdjęc projektów z realizacji, tylko trzeba poszukać. Na pewno widzialem zdjecia Agatki. Kupa osob tam jest, wiec musicie zaglądnąc jak przymierzacie się do zakupu domu.
Ja jestem zauroczony tym projektem, ma bardzo fajny klimacik, fajne pomieszczenia, jak dlamnie idealnie pasuje w górskie klimaty, tak w stylu miasta Zakopane ;)...ciekawi mnei tylko jak by wuglądał w miejskim zaduchu...chyba średnio...

#10 Gość_ewa

• Grupa Guests

Napisano 31 marzec 2012 - 08:57

Wyświetl postUżytkownik Kamil dnia 28 marzec 2012 - 09:36 napisał

Hej,
Olek poszukajcie na forum pracowni MG Projekt, z tego co się orientuje to jest tam pare zdjęc projektów z realizacji, tylko trzeba poszukać. Na pewno widzialem zdjecia Agatki. Kupa osob tam jest, wiec musicie zaglądnąc jak przymierzacie się do zakupu domu.
Ja jestem zauroczony tym projektem, ma bardzo fajny klimacik, fajne pomieszczenia, jak dlamnie idealnie pasuje w górskie klimaty, tak w stylu miasta Zakopane ;)...ciekawi mnei tylko jak by wuglądał w miejskim zaduchu...chyba średnio...

rzeczywiście znalazłam 3 posty na forum pracowni nt Wisełki, ale zdjęć z realizacji żadnych... :(

#11 Gość_Kamilka

• Grupa Guests

Napisano 23 kwiecień 2012 - 12:27

Ktoś pisał, że niebawem wstawi zdjęcia, więc trzeba na bieżąco tam wchodzić ;)
Mnie urzekł ten projekt pięknym tarasem, ma wiele mozliwości aranżacji i ten piękny balkon. Tez planujemy go budować, załatwiamy jeszcze formalności, jest to teraz idealny na okolice Wisły i tam też planujemy zamieszkać.
Ewa, tez chcesz ten projekt budować?

#12 Gość_ewa

• Grupa Guests

Napisano 23 kwiecień 2012 - 15:15

tak, najprawdopodobniej to będzie ten jeden jedyny :)Bardzo chciałabym go jednak zobaczyć wcześniej na żywo, zawsze łatwiej wtedy podjąć decyzję, ewentualnie coś zmienić... Chyba będę musiała się zarejestrować na stronach pracowni, bo tam nie ma innej możliwości pogaduszek na forum :)

#13 Gość_kamilas

• Grupa Guests

Napisano 24 kwiecień 2012 - 15:06

Ewa, na forum możesz się przecież bez problemów zarejestrować ;) trwa to 3 sekundy.
Tez planuje budowę Wisełki, dlatego jestem z wszystkim na bieżąco.
Gdzie ty chcesz się budować?

#14 Gość_ewa

• Grupa Guests

Napisano 25 kwiecień 2012 - 08:13

pod Lublinem, wiem, wiem - niektórzy twierdzą, że jak Wisełka, to tylko w górach, ale nam będzie musiał wystarczyć niewielki stok i widok na strumyczek :)
Cieszę się, że jest nas kilka osób zauroczonych tym projektem - zawsze to raźniej pokonywać wszelkie budowlane niespodzianki :)

#15 Gość_ewa

• Grupa Guests

Napisano 25 kwiecień 2012 - 09:13

a ja też mam pytanie, a w zasadzie dwa - czy Kamil, Kamilka i kamilas to jedna osoba? Kamilka planujesz go budować w okolicach Wisły rzeki czy Wisły koło Szczyrku? tak z czystej ciekawości :)

#16 Gość_ZofiaK

• Grupa Guests

Napisano 30 maj 2012 - 21:14

Planujemy budowac dom w Szczyrku i zastanawiamy się właśnie nad Wisełką. Fajnie może wkomponowac się w klimat otoczenia. Ktoś z Was już może budował ten projekt?
Mam kilka pytań i będę wdzięczna za porady!

#17 Gość_ewa

• Grupa Guests

Napisano 01 czerwiec 2012 - 08:26

Pani Zosiu,proszę poczytać komentarze na stronie biura tego projektu - jest tam kilka uwag.Ja od kilku miesięcy śledzę fora na temat Wisełki, niestety nikt do tej pory nie zamieścił zdjęć z realizacji... a szkoda, to nowy projekt i tak na prawdę trudno się zdecydować na niego "w ciemno" mimo całege jego uroku :)

#18 Gość_~ZofiaK

• Grupa Guests

Napisano 01 czerwiec 2012 - 11:44

Tak, Pani Ewo racja. Ale kto nie ryzykuje ten nie zyskuje :) My coraz poważniej myślimy o tym projekcie. Jeszcze trochę poczekamy na opinię znajomego architekta, jak nie będzie miał zastrzeżeń to budujemy:)
Żaden projekt nam się nie podoba tak jak ten!

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   kazik2131 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 34
  • Rejestracja 03-czerwiec 12

Napisano 03 czerwiec 2012 - 15:13

Witam!!! Projekt kupilem jakies 3 miesiace temu. Na dniach architekt zakonczy swoja prace i zlozy papiery do starostwa o pozwolenie na budowe. Mam nadzieje ze szybko sie uwina i na poczatku sierpnia bedzie mozna zaczynac :D . Jak juz zaczne to podziele sie z wami moja radoscia i bede wstawial fotki z realizacji. Domke bedzie powstawal na obrzezach Świdnika lubelszczyzna. Pozdrawiam

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43
  • Rejestracja 05-czerwiec 12

Napisano 11 czerwiec 2012 - 14:53

Gratuluje! Trzymam kciuki i czekam na fotki!;)

• (7 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »