Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Nieduży z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Nieduży z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Nieduży z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 01 wrzesień 2011 - 20:23

Projekt Nieduży z pracowni MG Projektpustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Nieduży z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Sasha

• Grupa Guests

Napisano 01 wrzesień 2011 - 20:23

Czy ktos buduje ten dom? Chcialbym zobaczyc zdjecia z realizacji

#3 Gość_Kasia

• Grupa Guests

Napisano 27 marzec 2012 - 14:50

Cześć,
a co chcesz wiedzieć odnośnie tego domku?
Ja projekt już zakupiłem, właśnie kładę fundamenty. Moje doświadczenie zwiazen z budową tego domu jest więc mocno ogranczone, zdjęc póki co nie pojarze, bo nie mam co fotografować...same przekopki na mojej działce ;/ Jeżeli interesują cię kosztorysy, zdjęcia czy inne rzeczy,ja sporo informacji znalazłam na forum pracowni MG oraz na ich blogu.
Wprowadziliśmy trochę zmian,ale tylko dopuszczalnych przez pracownie MG.
Dom jest oryginalny i ponadczasowy,nie umiem się doczekac jak go skończymy ;)

#4 Gość_Michalina

• Grupa Guests

Napisano 30 marzec 2012 - 11:11

Strasznie podobami się klimat tego domu, jest taki włoski- południowy. Podobny jest to Riwery z tej samej pracowni, prawda?
Nieduży...hmn...nazwa pasuje? Może rzeczywiście na zdjęciach wygląda na większy niż jest w rzeczywistości ale bez przesady.

Kasia, powodzenia w budowie, jak tez zaczne to się pochwalę ;)Mówisz o forum pracowni? A wiesz że go wczesniej nie zauważyłam? ;)

pozdrawiam!

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43
  • Rejestracja 05-czerwiec 12

Napisano 11 czerwiec 2012 - 14:02

Ta nazwa to chyba jakis sarkazm:P Ładny dom ale niestety nie na moją kieszeń, szukam dalej. Tez byłam na forum, ktos mi polecił na innym teamcie, zajrzyj tam .

#6 Gość_Lidka

• Grupa Guests

Napisano 29 czerwiec 2012 - 14:13

Ja myślałam że projekt jest znacznie większy, bardzo przestronnie wygląda. Dopiero potem spojrzałam, że ma zaledwie 140m2 :P Cena na ten metraż nie jest wygórowana, a projekt całkiem w porządku. Parę drobnych zmian bym może wprowadziła, bo nie do końca pode mnie jest. Musimy z mężem to jeszcze przedyskutować, wiecie może czy gdzieś na necie są zdjęcia z realizacji?

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43

Napisano 03 lipiec 2012 - 07:56

Widziałam, że na stronie pracowni są zdjęcia z realizacji ale nie wiem czy ten projekt jest, zajrzyj tam.

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Katja Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 12

Napisano 09 lipiec 2012 - 14:35

Ładny projekt na prawde podoba mi sie ale niestety nie dla nas...zazdroszcze Wam jesli go macie

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   tobiaszmarki Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 20
  • Rejestracja 25-styczeń 12

Napisano 18 lipiec 2012 - 09:57

Taki projekt jest moim marzeniem, niestety na razie nie na moja kieszeń ale może kiedys...napewno bym wybrał ten gdybym miał taki budżet

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43

Napisano 19 lipiec 2012 - 11:13

Nieduży jest ładnym projektem, również chętnie widziałabym go na naszej działce;) Podobny jest też chyba do innego projektu tej pracowni ale nie mogę skojarzyć który

#11 Gość_Gabriela

• Grupa Guests

Napisano 25 lipiec 2012 - 09:37

Rzeczywiście wydaje się znacznei większy niż ma metraż. Praktyczne i przestronne pomieszczenia. Chyba nawet zmiany nie będa konieczne w naszym przypadku. Cenowo ( biorąc pod uwage koszty podane przez pracownie) to nie wychodzi aż tak strasznie dużo.
Ktoś myślał nad ogrzewaniem takiego domu? Rozumiem, że pakiet energooszczędny jest tutaj zalecany, ale cos jeszcze?

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   tobiaszmarki Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 20
  • Rejestracja 25-styczeń 12

Napisano 25 lipiec 2012 - 13:12

masz racje, chyba jest podobny do innego moze do nieduzy 2 hehe;) nie no zart nie wiem czy jest wogole taka wersja. Mi najbardziej w wygladzie zewnetrznym podobają sie te przeszklenia

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Frison Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 33
  • Rejestracja 21-czerwiec 11

Napisano 26 lipiec 2012 - 08:57

no projekt jest piękny, fajne materiały budowlane, zgrabna bryła, mały domek, pragnę też zobaczyć fotorelację z bieżących działań:)

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Wioletta Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 23-lipiec 12

Napisano 26 lipiec 2012 - 09:12

Moim zdaniem to świetny projekt. Chociaż zastanawiam się jeszcze nad tym: http://www.mgprojekt.com.pl/szmaragd

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43

Napisano 26 lipiec 2012 - 13:53

Bryła w obydwu podobna, jedynie garaże się różnią, z czego z tych dwóch lepszy dach ma Szmaragd bo jak bedzzie np snieg to nie musisz odśnieżać w Nieduzym już musisz chociąz to mala powierzchnia więc nie powinno byc problematyczne. Jeśli chodzi o pomieszczenia w środku to na górze układ podobny ale mi bardziej do gustu przypadl dół niedużego

Strona 1 z 1