Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Rolety i żaluzje - czyli czym zasłonić okna - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Rolety i żaluzje - czyli czym zasłonić okna Komentarze do artykułu Rolety i żaluzje - czyli czym zasłonić okna

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 31 sierpień 2011 - 10:18

Prywatność życia codziennego ludzi była przez nich chroniona od zawsze. Granicą między nią, a światem zewnętrznym są między innym

Dołączona grafika
Link do artykułu: Rolety i żaluzje - czyli czym zasłonić okna
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_markopolo

• Grupa Guests

Napisano 31 sierpień 2011 - 10:18

Swoje okna w sypialni zasłoniłem roletami typu dzień-noc z firmy Roletex. Dziecinnie proste w montażu i do tego funkcjonalne - w dzień nie zaciemniają pokoju, a w nocy wścibscy sąsiedzi nie mają szans, żeby nas podglądać.

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   karolinka78 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 157
  • Rejestracja 17-marzec 13

Napisano 17 marzec 2013 - 21:54

I jak się te rolety z Roletexu sprawdzają? Wszystko z nimi ok???? Ja właśnie szukam dobrych i niedrogich rolet, ale jest taki wybór, że nie mogą się zdecydować.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   jolaniebieska Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 9
  • Rejestracja 10-styczeń 14

Napisano 10 styczeń 2014 - 16:54

Rolety kupione tu http://www.domarant....ety-zewnetrzne/ mam już 3 lata i sprawują się bez zarzutu. Jakiś czas po montażu nastąpiła darmowa regulacja, potem nic już nie było robione.

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   karolinka78 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 157
  • Rejestracja 17-marzec 13

Napisano 20 lipiec 2014 - 00:11

Ale mi chodzi o te konkretnie z Roletexu, a nie z innych firm.

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   bejonkaa Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 85
  • Rejestracja 18-luty 13

Napisano 29 wrzesień 2015 - 11:51

Miałam żaluzje w poprzednim mieszkaniu i nie polecam.Niestety ale nie jest to wygodne rozwiązanie. Są niewygodne w czyszczeniu i się kurzą. Rolety są ok ale są trochę oklepane.Najładniej na oknie prezentują się moim zdaniem plisy. W sieci można je zamówić sobie w bardzo dobrej cenie.

Dla siebie kupowałam tutaj:
http://www.plisa.skl...okien-pionowych
W sklepie obecnie można zamówić sobie wzornik kolorów. Dzięki temu będziecie mogli łatwiej się na coś zdecydować.

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   MarekPecka Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 25
  • Rejestracja 29-styczeń 14

Napisano 26 październik 2016 - 17:42

Ja zdecydowanie wolę żaluzje. Miałem dwie opcje w domu i akurat rolety jakoś zawsze gorzej się sprawdzały, no ale gusta są różne.

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Janczewski Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 6
  • Rejestracja 19-maj 14

Napisano 27 październik 2016 - 02:23

Wyświetl postUżytkownik MarekPecka dnia 26 październik 2016 - 17:42 napisał

Ja zdecydowanie wolę żaluzje. Miałem dwie opcje w domu i akurat rolety jakoś zawsze gorzej się sprawdzały, no ale gusta są różne.

Ale żaluzje ciężej się czyści. Z tego też względu, ja akurat, razem z żoną zdecydowałem się na rolety. Mamy u siebie takie fajne, we wzory folkowe, bo tak zresztą mamy urządzone całe mieszkanie ;).

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   annapurna Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 19
  • Rejestracja 17-czerwiec 14

Napisano 29 październik 2016 - 17:49

Świetne są rolety typu "dzień-noc", bo przepuszczają taką "akuratną" ilość światła słonecznego. U mnie się sprawdzają. Teraz jednak do sypialni chcę zamówić tradycyjne, klasyczne rolety i szukam sobie ciekawych wzorów na stronie https://lotari.pl, bo jest tam tego naprawdę mnóstwo. Zastanawiam się tylko, czy lepsze będą rolety w kasecie, czy wolnowiszące. Jakie macie doświadczenie w tym zakresie? Kolor i wzór mniej więcej mam wybrany, tylko nie wiem właśnie, które będą lepsze, jeśli chodzi o technologię wykonania... Które też są łatwiejsze w montażu?

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych