Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Grenada z pracowni Dom Pasja - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Grenada z pracowni Dom Pasja Komentarze do Projekt Grenada z pracowni Dom Pasja

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 23 sierpień 2011 - 19:15

Projekt Grenada z pracowni Dom PasjaŚciany zewnętrzne: pustak ceramiczny MAX 29cm + 15cm styropian; Strop: płyta żelbetowa; Dach: dwuspadowy o nachyleniu 35st. kryty dachówką lub blachą; Ogrzewanie: kocioł gazowy lub na paliwo stale...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Grenada z pracowni Dom Pasja
Komentarze do projektu:

#2 Gość_pieniek

• Grupa Guests

Napisano 23 sierpień 2011 - 19:15

witam. czy jest już osoba, która zbudowała lub buduje ten dom? jak oceniacie ten projekt?

#3 Gość_marek

• Grupa Guests

Napisano 06 listopad 2011 - 19:17

Chyba nikt nie buduje tego domu,a szkoda bo projekt bardzo mi się podoba.Ciekawy jestem czy zdecydowaliście się na ten projekt,jak tak to bardzo proszę o jekieś info

#4 Gość_Tomasz

• Grupa Guests

Napisano 30 listopad 2011 - 22:11

Wyświetl postUżytkownik marek dnia 06 listopad 2011 - 19:17 napisał

Chyba nikt nie buduje tego domu,a szkoda bo projekt bardzo mi się podoba.Ciekawy jestem czy zdecydowaliście się na ten projekt,jak tak to bardzo proszę o jekieś info

Witam tak się składa że my zaczynamy budowę tego domku ,co prawda lekko zmodyfikowany ale zarys ten sam .

http://www.magdaitomek.mojabudowa.pl/pliki/magdaitomek/image/nasz%20dom%20lewy%20rog.jpg

http://www.magdaitomek.mojabudowa.pl/pliki/magdaitomek/image/nasz%20dom%20lewy%20gorny%20rog.jpg

Link do blogu http://www.magdaitom...iac=10&rok=2011

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   uris Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 30-listopad 11

Napisano 30 listopad 2011 - 22:34

Wyświetl postUżytkownik marek dnia 06 listopad 2011 - 19:17 napisał

Buduje buduje po lekkich modyfikacjach,dopiero zaczynamy tu link do bloga http://www.magdaitom...iac=10&rok=2011

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6 Gość_TomaszA

• Grupa Guests

Napisano 04 grudzień 2011 - 08:20

Jestem na etapie fundamenty plus zero. Jak na razie idzie dobrze :) Pozdrawiam

#7 Gość_Mark

• Grupa Guests

Napisano 06 styczeń 2012 - 22:58

Ja jestem "napalony na projekt Grenada i Alabama. Niestety niewiele można się o nich dowiedzieć w sprawie realizacji bo są dość nowe. Także chętnie poczytam wasze wpisy. Jak się zdecydujemy to na jesieni można wbijać łopatę. Powodzenia

#8 Gość_jacek

• Grupa Guests

Napisano 03 maj 2012 - 17:39

Wyświetl postUżytkownik TomaszA dnia 04 grudzień 2011 - 08:20 napisał

Jestem na etapie fundamenty plus zero. Jak na razie idzie dobrze :) Pozdrawiam

NA JAKIM ETAPIE JESTEŚ Z GRENADĄ,JA SIĘ ZDECYDOWAŁEM GO BUDOWAĆ,ZACZYNAM PO WAKACJACH,CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ MOŻLIWIE JAK NAJWIĘCEJ O KOSZTACH BUDOWY,TRUDNOŚCIACH ITP.Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA INFORMACJE.

#9 Gość_zachwyconaGrenadą

• Grupa Guests

Napisano 09 maj 2012 - 18:06

Witajcie, mi tez strasznie sie podoba ten projekt i zastanawiam się czy mozna ograniczyć w jakims stopniu koszty budowy? Ciekawa jestem jak Wam idzie budowa, zycze powodzenia ;-)

#10 Gość_Jarek

• Grupa Guests

Napisano 23 maj 2012 - 06:15

Witam
My 9.05.2012 zaczeliśmy budowę Grenady trochę zmodyfikowaną bo z dwoma pokojami i łażienka na poddaszu.Mamy stan zero i jakoś idziemy do przodu.Stan zero trochę zawyżony w kosztorysie.Zobaczymy dalej .Pozdrawiam

#11 Gość_Monika

• Grupa Guests

Napisano 25 maj 2012 - 16:52

Witam proszę powiedzcie mi ile czekaliście na projekt jak już go zamówiliście? \niestety nie mogę dodzwonić się do firmy projektowej Dom Pasja dlatego pytam Was. Będę wdzieczna za odpowiedz.

#12 Gość_Tomasz

• Grupa Guests

Napisano 23 czerwiec 2012 - 10:21

Wyświetl postUżytkownik jacek dnia 03 maj 2012 - 17:39 napisał

NA JAKIM ETAPIE JESTEŚ Z GRENADĄ,JA SIĘ ZDECYDOWAŁEM GO BUDOWAĆ,ZACZYNAM PO WAKACJACH,CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ MOŻLIWIE JAK NAJWIĘCEJ O KOSZTACH BUDOWY,TRUDNOŚCIACH ITP.Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA INFORMACJE.

Na szybko licząc stan surowy otwarty z dachówką cementową na dachu będzie kosztował około 100tyś zł ( materiały + robota )

#13 Gość_Monika

• Grupa Guests

Napisano 25 czerwiec 2012 - 22:50

proszę dodadjcie jakies zdjecia na forum bede wdzieczna

#14 Gość_Aneta

• Grupa Guests

Napisano 05 lipiec 2012 - 22:41

Witam Zaczęliśmy budowę naszej Grenady. Stan zero (bez chudziaka i instalacji) wyniósł nas 30 tys. Ale to i tak dobry wynik w porównaniu z kosztorysem Pozdrawiam

#15 Gość_Asia

• Grupa Guests

Ikona postu  Napisano 12 lipiec 2012 - 18:45

Wyświetl postUżytkownik Jarek dnia 23 maj 2012 - 06:15 napisał

Witam
My 9.05.2012 zaczeliśmy budowę Grenady trochę zmodyfikowaną bo z dwoma pokojami i łażienka na poddaszu.Mamy stan zero i jakoś idziemy do przodu.Stan zero trochę zawyżony w kosztorysie.Zobaczymy dalej .Pozdrawiam

Witam.Też jestem zainteresowana tym projektem i zmianami.Proszę o rzuty poddasza i parteru po zmianach.Czy po zmianach jest dość miejsca aby wstawić w łazience na poddaszu kabinę prysznicową i najważniejsze gdzie są schody na paterze.Bo w miejscu gdzie jest garderoba koło pralni jest chyba zbyt mało miejsca?A szkoda z niej rezygnować choć i tak jest mała

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   aga1989 Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 14-luty 13

Napisano 14 luty 2013 - 14:17

witam
my tez zdecydowalismy sie na projekt grenada..zaczynamy na wiosne.. domek troszeczke zmiejszony na 107 uzytkowej;] a pozatym układ mniej wiecj podobny;]

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   aga22 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 5
  • Rejestracja 12-wrzesień 12

Napisano 14 luty 2013 - 19:06

Czy ktoś budował taki domek lub podobny Siena III Bo chciałabym wprowadzić małe poprawki i nie wiem czy są możliwe i ile by kosztowały

Strona 1 z 1