Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Pokoloruj wnętrza swojego domu - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Pokoloruj wnętrza swojego domu Komentarze do artykułu Pokoloruj wnętrza swojego domu

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 04 sierpień 2011 - 11:32

Każde pomieszczenie w domu wymaga odpowiedniej aranżacji. Ze starannością wybieramy meble oraz dodatki.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Pokoloruj wnętrza swojego domu
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_budowlane dogodności

• Grupa Guests

Napisano 04 sierpień 2011 - 11:32

Dobry pomysł z tą aplikacją. Można sprawdzić jak nasz pokój będzie wyglądał w takim kolorze jaki chcemy. Ostatnio słyszałam też o aplikacji kreator wnętrz na portalu deko-racja.pl. Można przygotować aranżację wnętrz a dzięki współpracy z elneo można wybierać artykuły, które sklepy oferują na ich porównywarkach i sprawdzać jak będą wyglądały w naszych pomieszczaniach.Fajnie, że aranżujemy wnętrze realnymi przedmiotami które można potem kupić.

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   moje-4-katy Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 05-grudzień 11

Napisano 05 grudzień 2011 - 13:11

Dokładnie też słyszałem o takiej aplikacji, świetnie można sobie wirtualnie urządzić wnętrze nie wydajać na to ani grosza.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Skoczek Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 71
  • Rejestracja 25-sierpień 11

Napisano 06 grudzień 2011 - 15:04

Wszystko fajnie jak się czyta, ale na dobrą sprawę w artykule brak jest jakiegoś linka przekierowującego na/do wspomnianą aplikację. No chyba, że mój wzrok się pogorszył i po prostu tego nie widzę :).
Zapraszam do zapoznania się z ofertą - Ogrodzenia Drewniane, Meble Ogrodowe.

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych