Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: działka budowlana i kontener mieszkalny - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

działka budowlana i kontener mieszkalny

#1 Gość_Marek

• Grupa Guests

Napisano 31 lipiec 2011 - 12:55

witam
potrzebuje porady an temat prawa budowlanego...
mam działkę budowlana z domem, i planuje postawić obok domu kontenery mieszkalne i sprzedawać w nich mieszkania...
chciałbym się dowiedzieć jak wygląda to z strony prawnej... kontener nie potrzebuje pozwolenia na budowę ponieważ nie jest na stale połączony z ziemia, czy mogę sprzedać taki obiekt i kupujący dostanie na niego meldunek? mój numer domu to 135 wiec czy mogę nadać na mieszkania adresy 135B/1 135B/2 itd?

#2 Gość_Michał

• Grupa Guests

Napisano 01 czerwiec 2012 - 19:39

Witam. Również mam ten sam problem jednak mam zamiar wynajmować takie pawilony. Mam Pytanko do mojego przedmówcy czy dowiedział się czegoś w tym temacie?

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   akwiat90 Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 16-maj 13

Napisano 16 maj 2013 - 17:35

Witam. jesli jesteś zainteresowany kontenerami różnego rodzaju np. sanitarne, przemysłowe, socjalne itd. to zapraszam na zapoznanie się z ofertą firmy Kont-Dar : http://www.kontdar.pl/. Działają od wielu lat na rynku w branży produkcji kontenerów. Mój znajomy korzystał niedawno z ich usług i jest bardzo zadowolony. Wszystko wykonali solidnie i zgodnie z terminem. Pozdrawiam

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   DanielOsowa Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 24
  • Rejestracja 20-listopad 14
  • MiejscowośćGdańsk Osowa

Napisano 22 grudzień 2017 - 14:17

Kontenery mieszkalne sa popularne ostatnimi czasy i podejrzewam, że prawo ulegnie zmianie. Najlepiej jednak wybrac się do urzędu i dowiedzieć się wszystkiego, ewentualnie można podzwonić po jakichś inkubatorach przedsiębiorczości. Wracając natomiast do kontenerów, w których można urządzić mieszkania, to wydaje się to być ciekawym biznesem. Sam przeglądałem tego typu domki, ale nie wpadłem, że można je póxniej wynajmować. Jakbyście szukali inspiracji to polecam Wam tego producenta - projekty wydają się być fajne: http://mastertec.biz.pl/domki.html
I just can't get enough! :-)

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3
0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych