Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Dom pod jarząbem 7 z pracowni ARCHON+ - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Dom pod jarząbem 7 z pracowni ARCHON+ Komentarze do Projekt Dom pod jarząbem 7 z pracowni ARCHON+

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 26 lipiec 2011 - 13:30

Projekt Dom pod jarząbem 7 z pracowni ARCHON+ściany: cegła wapienno piaskowa SILKA 24 cm styropian 15 cm + tynk strop: płyta żelbetowa schody: brak scn: h=0 cm dach: czterospadowy, nachylenie: 30...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Dom pod jarząbem 7 z pracowni ARCHON+
Komentarze do projektu:

#2 Gość_ewa

• Grupa Guests

Napisano 26 lipiec 2011 - 13:30

projekt świetny - jak dla mnie to trzeba powiększyć trochę kotłownię , by można było zrobić kotłownię na paliwo stałe ( piec z podajnikiem.Pozostałe rozwiązania super - nie ma straconego metrażu na przedpokoje itp. Fajnie, że jest mała spiżarnia koło kuchni. Proponowany materiał - Silika - dla mnie słaby, ale zawsze można zamienić na inny.

#3 Gość_SOLITER

• Grupa Guests

Napisano 05 październik 2011 - 07:48

Wyświetl postUżytkownik ewa dnia 26 lipiec 2011 - 13:30 napisał

projekt świetny - jak dla mnie to trzeba powiększyć trochę kotłownię , by można było zrobić kotłownię na paliwo stałe ( piec z podajnikiem.Pozostałe rozwiązania super - nie ma straconego metrażu na przedpokoje itp. Fajnie, że jest mała spiżarnia koło kuchni. Proponowany materiał - Silika - dla mnie słaby, ale zawsze można zamienić na inny.

Ładny domek

#4 Gość_ala

• Grupa Guests

Napisano 06 październik 2011 - 12:31

Ładny domek, rezygnuję z wykusza narożnego w pokoju i zmniejszone będą okna; ogrzewanie gazem i kominkiem; dla nas wystarczający i to ,że nie trzeba odśnieżać balkonów, zero okien dachowych i jeden poziom - cudo domek, wymarzony!

Strona 1 z 1