Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Róża z pracowni Dom dla Ciebie - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Róża z pracowni Dom dla Ciebie Komentarze do Projekt Róża z pracowni Dom dla Ciebie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 07 styczeń 2010 - 21:34

Projekt Róża z pracowni Dom dla Ciebie
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Róża z pracowni Dom dla Ciebie
Komentarze do projektu:

#2 Gość_grazyna

• Grupa Guests

Napisano 07 styczeń 2010 - 21:34

mi sie podoba.wlasnie kupilam ten projekt na wiosne chcemy zaczac budowe.robimy pare zmian,strop betonowy,przedluzamy garaz do przedniej sciany budynku z tylu garazu robimy kotlownie

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   mrtn Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Wyświetl blog
  • Grupa Members
  • Postów 103
  • Rejestracja 20-październik 09

Napisano 11 styczeń 2010 - 11:33

Wyświetl postUżytkownik grazyna dnia 07 styczeń 2010 - 21:34 napisał

przedluzamy garaz do przedniej sciany budynku z tylu garazu robimy kotlownie

Ale wtedy dach będzie taki sam na całości (bez złamania nad garażem) i całość zamiast miłego domku będzie przypominać wielką stodołę !. Zastanówcie się :).

#4 Gość_grazyna

• Grupa Guests

Napisano 12 styczeń 2010 - 18:45

dom bedziemy podwyzszac o dwa pustaki a garaz pozostanie taki jaki jest. RObiąc w ten sposób dom nie straci na wyglądzie.

#5 Gość_grazyna

• Grupa Guests

Napisano 19 grudzień 2010 - 19:57

witam,chce sie pochwalic, ze nasz dom jest nakryty i zamowilismy okna.zrobilismy troche zmian i jestesmy zadowoleni

#6 Gość_sawickas

• Grupa Guests

Napisano 06 marzec 2011 - 15:39

Wyświetl postUżytkownik grazyna dnia 19 grudzień 2010 - 19:57 napisał

witam,chce sie pochwalic, ze nasz dom jest nakryty i zamowilismy okna.zrobilismy troche zmian i jestesmy zadowoleni

Grazyna mam pare pytan.
1) Jak to wszystko wyszlo cenowo? Interesuje mnie stan developerski. Przymierzam sie do tego projektu ale zastanawiam sie czy 250-300tys starczy na wybudowanie. Fajnie ze robilas ze stropem betonowym.
2)Czy poddasze jest w takim przypadku cale uzytkowe?
3) ile cie wyniosly nanoszone zmiany w projekcie?

Pozdrawiam

#7 Gość_grazyna

• Grupa Guests

Napisano 08 maj 2011 - 16:39

Wyświetl postUżytkownik sawickas dnia 06 marzec 2011 - 15:39 napisał

Grazyna mam pare pytan.
1) Jak to wszystko wyszlo cenowo? Interesuje mnie stan developerski. Przymierzam sie do tego projektu ale zastanawiam sie czy 250-300tys starczy na wybudowanie. Fajnie ze robilas ze stropem betonowym.
2)Czy poddasze jest w takim przypadku cale uzytkowe?
3) ile cie wyniosly nanoszone zmiany w projekcie?

Pozdrawiam

witam dlugo mnie nie bylo.Na dzien dzisiejszy mamy stan surowy zamkniety i zrobiona instalacja elektryczna.To nas wynioslo 93 tys.oczywiscie system gospodarczy.Co do stropu to byla dobra decyzja jest piekne poddasze do adaptacji.Wscianach szczytowych dalismy okna.Nie wiem ile zaplacilam za zmiany w projekcie.Architekt i kierownik budowy to u nas ta sama osoba i zaplacilam za wszystko 2,900zl

Strona 1 z 1