Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Zaprojektuj swoje cztery kąty, porównaj ceny i kup taniej - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Zaprojektuj swoje cztery kąty, porównaj ceny i kup taniej Komentarze do artykułu Zaprojektuj swoje cztery kąty, porównaj ceny i

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 22 lipiec 2011 - 10:39

Jak oryginalnie zaprojektować salon, kuchnię czy sypialnię nie tracąc przy tym fortuny?

Dołączona grafika
Link do artykułu: Zaprojektuj swoje cztery kąty, porównaj ceny i kup taniej!
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_Kejt09

• Grupa Guests

Napisano 22 lipiec 2011 - 10:39

Fajny pomysł:) Można sobie urządzić wirtualne wnętrze i potem własny salon urządzić tak samo. To dużo fajniejsze niż zwyczajny sklep.

#3 Gość_Izunia

• Grupa Guests

Napisano 04 sierpień 2011 - 11:38

Kiedyś przez przypadek natrafiłam w sieci na porównywarkę cen budneo.pl - szukałam drzwi do przedpokoju. Kupiłam na jednym ze sklepów w ich bazie i dałam grosze. Teraz przeglądam strony na decorneo.pl i jestem zdumiona ile ciekawych rzeczy można znaleźć do dekoracji wnętrz.

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Buddom Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 23
  • Rejestracja 30-maj 11

Napisano 06 wrzesień 2011 - 13:37

Często jest tak, że klienci w ogóle nie mają pojęcia jakie są ceny za materiały wykończeniowe i biorą pierwszą lepszą ofertę. A w sieci można spotkać takie oferty, że przy większych zakupach można sporo zaoszczędzić.
Na razie wszelkie porównywarki są raczej w fazie rozwoju i nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość, bo pokazują nieaktualne ceny.

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   moje-4-katy Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 05-grudzień 11

Napisano 05 grudzień 2011 - 13:02

Takie programy pewnie nie jednemu zmieniły zupełnie wizję swojego mieszkania:) Tyle możliwości i milion pomysłów na sekundę które można łatwo sobie unaocznić. Co najważniejsze za darmo:)

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych