Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Natalia III z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Natalia III z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Natalia III z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1669
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 28 czerwiec 2011 - 12:37

Projekt Natalia III z pracowni MG Projektpustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Natalia III z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_MS

• Grupa Guests

Napisano 28 czerwiec 2011 - 12:37

Ktoś może buduje ten dom w okolicach Warszawy? Chciałabym zobaczyć jak wygląda w realu :)

#3 Gość_hubbertt

• Grupa Guests

Napisano 28 listopad 2011 - 21:13

Również chętnie obejrzał bym ten dom "na żywo" :)

#4 Gość_ola

• Grupa Guests

Napisano 16 marzec 2012 - 13:14

Witam, proszę o informacje kto w woj mazowieckim buduje dom NATALIA 3? Dziękuje i pozdrawiam:)

#5 Gość_Mariola

• Grupa Guests

Napisano 28 marzec 2012 - 22:13

Wyświetl postUżytkownik MS dnia 28 czerwiec 2011 - 12:37 napisał

Ktoś może buduje ten dom w okolicach Warszawy? Chciałabym zobaczyć jak wygląda w realu :)

#6 Gość_Misza

• Grupa Guests

Napisano 30 marzec 2012 - 10:49

Niestety nie wesprze was zdjęciami, bo dopiero sama zakupiłam projekt, zajmujemy się jeszcze formalnościami, więc myślę że jakiekolwiek prace rusza najwcześniej za 2 miesiące, no może jak się uda to wczesniej.
Dom mi się strasznie podoba, współpracę z MG Projektem polecam, bardzo rzetelna i solidna firma. Kupę informacji znalazłam na ich forum, więc tam tez zapraszam. Mam nadzieję, że nas tem dom dużo drożej niż podają nie wyjdzie. Idziemy w przyszłym tyg skalkulować całość budowy ;)

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43
  • Rejestracja 05-czerwiec 12

Napisano 11 czerwiec 2012 - 13:46

Fajny domek tez bym z chęcia obejzała go w realu, ktoś wie czy sa moze gdzies zdjecia?

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43

Napisano 11 czerwiec 2012 - 13:51

Hej fajny ten domek, tez bym z checia zobaczyla w realu, ktoś wie gdzie mozna zobaczyc fotki?

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43

Napisano 11 czerwiec 2012 - 13:57

Fajny ten domek! tez z checia bym zobaczyla go w realu wie ktos gdzie mozna zobaczyc jakies fotki?

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomaszek Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 15

Napisano 13 czerwiec 2012 - 13:57

Hmm co prawda w tym linku jest tylko Natalia II ale nic więcej nie udalo mi sie znaleść http://www.mgprojekt...ia-z-realizacji

#11 Gość_KatarzynaKurek

• Grupa Guests

Napisano 14 czerwiec 2012 - 11:26

Hej,
Właśnie jesteśmy posiadaczami tego projektu. Ruszamy niebawem z budową, jeszcze zastanawiamy się nad terminem rozpoczącia prac - wiecie kiedy najlepiej zacząć?
Jakie zmiany wprowadzaliście? My mamy na uwadze póki co tylko takie drobne, ale jescze jest to sprawą otwartą.
Też slyszałam wiele pochlebych opinii o tej pracowni, ostatnio na blogu dodają fajne artykułu o etapach budowania domu, więc polecam :)

#12 Gość_~Kamila

• Grupa Guests

Napisano 27 czerwiec 2012 - 12:23

Cytat

Ruszamy niebawem z budową, jeszcze zastanawiamy się nad terminem rozpoczącia prac - wiecie kiedy najlepiej zacząć?

Słyszałem że najlepiej na wiosnę, ale to zależy. Fajnie tez jak fundamenty przezimują sobie. Najlepiej poradzić się fachowców.
Ja też planuje budowac Natalię ale w wersji 2. Wprowadzamy parę zmian, ale jeszcze je dyskutujemy, a Wy?

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   tobiaszmarki Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 20
  • Rejestracja 25-styczeń 12

Napisano 18 lipiec 2012 - 09:55

A projekt już zakupiony macie? Jakie zmiany planujecie zrobic?

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Katyya Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Newbie
  • Postów 2
  • Rejestracja 26-lipiec 12

Napisano 26 lipiec 2012 - 14:17

Witam,
jestem zainteresowana budową projektu wg Natali. Stąd mam mnóstwo pytań do budujących!
Chcemy wykorzysztac miejsce nad garażem (strych) i stworzyć tam pokój, nie wiemy jeszcze dokładnie co z tym się wiąże, zapewne będziemy musieli podnieść ściankę.
Co do pomieszczeń - chcemy powiększyć łazienkę na parterze i do jednego pokoju zrobić wejście od salonu ( tam będzie gabinet). Nad resztą jeszcze myślimy.
pozdrawiam

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   wojtak Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 3
  • Rejestracja 30-lipiec 12

Napisano 31 lipiec 2012 - 13:16

Z tego co wiem to bez podnoszenia ścianki się nie obejdzie. Do tego dochodzą pewne zmiany w projekcie, ale to musisz już podpytac pracownie jak to dokładnie wygląda. Z powiększeniem łazienki w Natalii nie będziesz miała problemu, z wejściem tak samo - to bardziej kosmetyczne sprawy. Życzę powodzenia w budowie! Natalia to naprawdę dobry projekt, przez budujących dosyc mocno wychwalany, więc z budową problemów nie będzie :)

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   tryk Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 14-sierpień 12

Napisano 14 sierpień 2012 - 11:26

Jestem zainteresowany budową domu Natalia 3. Poszukuje osób budujacych ten domek. Chciałbym zobaczyć go w realu.

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Hopass Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 5
  • Rejestracja 30-sierpień 12

Napisano 30 sierpień 2012 - 12:53

tryk, a gdzie chcesz budowac projekt? Masz już działkę?
Zdjęć możesz poszukać na stronie pracowni, wiem że jakaś Natalia tam chyba jest ;)
Projekt jest bardzo interesujący, planujesz w nim jakies zmiany zrobić?

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   tryk Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 2
  • Rejestracja 14-sierpień 12

Napisano 20 wrzesień 2012 - 10:59

Działke juz mam, chcę budować w woj. lubelskim.

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   KazikS Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 28-wrzesień 12

Napisano 28 wrzesień 2012 - 09:49

Wyświetl postUżytkownik Katyya dnia 26 lipiec 2012 - 14:17 napisał

Witam,
jestem zainteresowana budową projektu wg Natali. Stąd mam mnóstwo pytań do budujących!
Chcemy wykorzysztac miejsce nad garażem (strych) i stworzyć tam pokój, nie wiemy jeszcze dokładnie co z tym się wiąże, zapewne będziemy musieli podnieść ściankę.
Co do pomieszczeń - chcemy powiększyć łazienkę na parterze i do jednego pokoju zrobić wejście od salonu ( tam będzie gabinet). Nad resztą jeszcze myślimy.
pozdrawiam

Hej w którą stronę chciałabyś powiększać łazienkę? I czy na pewno to potrzebne? wtedy dosyć zmniejszą się już i tak nie za duże pokoje. Nie podoba mi się też ustawienie kominka tak przy wejsciu na taras, myślicie że można by to jakoś zamienić?
Polecam też komentarze pod projektem MG PRojekt komentarze

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   tobiaszmarki Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 20
  • Rejestracja 25-styczeń 12

Napisano 12 październik 2012 - 12:14

a co Ci nie pasuje w kominku? Myślę, że to nie bedzie problem, pracownia daje darmowe zgody na przeróbki wiec chyba da rade

Strona 1 z 1