Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Gabriela II z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Gabriela II z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Gabriela II z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 16 maj 2011 - 11:01

Projekt Gabriela II z pracowni MG ProjektFundamenty - betonowe wylewane , Ściany zewnętrzne - dwuwarstwowe porotherm 25 lub U220 + 15 styropian ,Strop - żelbetowy monolityczny płytowy, Pokrycie dachu - blachodachówka lub dachówka, Elewacje - tynk cienkowarstwowy...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Gabriela II z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_ANia

• Grupa Guests

Napisano 16 maj 2011 - 11:02

Piękny!!!Wcześnirej marzyliśmy o Topazie. Ta udoskonalona jego wersja moim zdaniem jest IDEALNA!! Nic dodać nic ująć. Jeśli szczęście dopisze i z działką wszystko pójdzie dobrze zaczynamy budowę Gabrieli w marcu 2012 :))))))))) Ja już kocham ten dom!

#3 Gość_ANia

• Grupa Guests

Napisano 16 maj 2011 - 11:02

Piękny!!!Wcześnirej marzyliśmy o Topazie. Ta udoskonalona jego wersja moim zdaniem jest IDEALNA!! Nic dodać nic ująć. Jeśli szczęście dopisze i z działką wszystko pójdzie dobrze zaczynamy budowę Gabrieli w marcu 2012 :))))))))) Ja już kocham ten dom!

#4 Gość_piotr

• Grupa Guests

Napisano 19 luty 2012 - 16:14

WITAM SERDECZNIE PANI ANIU
RAZEM Z ŻONA JESTESMY ZAINTERESOWANI TYM SAMYM ROJEKTEM CO PAŃSTWO "GABRYIELA" MIELI BYŚMY DO PANI KILKA PYTAŃ ,A MIANOWICIE CZY PROJEKT NIE UJAWNIŁ BŁEDÓW PODCZAS REALIZACJI,JESTEŚMY CIEKAWI KOSZTÓW NA RÓŻNYCH ETAPACH BUDOWY I CZY KOSZT PODANY PRZEZ BIURO PROJEKTOWE JEST REALNY ,I CZY POD OKNAMI JEST WYSTARCZAJĄCO MIEJSCA DO ZAMONTOWANIA ROLET ANTYWŁAMANIOWYCH BO NA WIZUALIZACJI WYGLĄDA ZE BĘDZIE BRAKOWAŁO MIEJSCA,CZY MOZE UDAŁO SIE PAŃSTWU ZNALEŻĆ KOGOŚ KTO WYBUDOWAŁ JUZ TAKI DOM, CIEKAWI JESTEŚMY JAK WYGLĄDA W REALU .A MOŻE PAŃSTWO DYSPONUJECIE ZDJĘCIAMI ?BYLI BYŚMY WDZIĘCZNI ZA ODPOWIEDZ ,POZDRAWIAMY SERDECZNIE ,NASZ EMAIL kasta635@wp.pl

#5 Gość_~Karolina

• Grupa Guests

Napisano 27 kwiecień 2012 - 12:27

Piotr, jak masz takie techniczne pytania, to polecam zerknąc na forum pracowni ( tam bezpośrednio eksperci z MG ci na to odpowiedzą)

co do samego domu, jestem tez nim oczarowana, zarówno Gabriela I i Gabriela II skradły mi serce, aż nie wiem który wybrać. Musimy sie z mężem naradzić i pomyślec. Funkcjonalnie chyba nam II bardziej pasuje.

pozdrawiam

#6 Gość_Kamil

• Grupa Guests

Napisano 30 maj 2012 - 20:47

Witam,
też jestem zainteresowany budową tego projektu. Mamy już zakupiony projekt i przy okazji mamy mase pytań. Dzięki za polecenie forum i bloga, na pewno zerkniemy.
Ktoś z Was już może ukończył budowę tego projektu?

#7 Gość_Katyya

• Grupa Guests

Napisano 30 maj 2012 - 21:12

Witam, mamy zamiar budować ten dom. Macie może jakieś zdjęcia z realizacji? Bedę wdzięczna za podesłanie na maila katyya@o2.pl

pozdrawiam
Katyya

#8 Gość_lila

• Grupa Guests

Napisano 01 czerwiec 2012 - 11:46

Katyya, gdzie planujesz budowac Gabriele? Strasznie mnie to ciekawi, bo chciałabym zobaczyć kiedyś ten projekt na żywo. Mamy do niego sentyment, mój brat prawie go wybudował ( postawił jednak na Natalię)
Do budujących - jakie koszty mniej więcej sa budowy?

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Helga Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 6
  • Rejestracja 28-sierpień 12

Napisano 30 sierpień 2012 - 15:00

Budowa tego domu musi być bardzo droga, też zastanawiają mnie koszty.
Zdjęcia z realizacji wydaje mi się że gdzieś widziałam, możliwe że na forum pracowni.Bardzo ciekawy projekt, jakich materiałów używacie do budowy go?

Strona 1 z 1