Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Malibu z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Malibu z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Malibu z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 08 maj 2011 - 19:04

Projekt Malibu z pracowni MG Projektściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Malibu z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_iwona

• Grupa Guests

Napisano 08 maj 2011 - 19:04

Witam, czy ktoś buduje ten dom? bardzo mi zależy na informacjach.

#3 Gość_kuna

• Grupa Guests

Napisano 28 marzec 2012 - 10:13

Jest to jeden z projektów które są na mojej liście. Ogromny, niczym z Hollywood, nasz klimat, do tego białe, eleganckie wnętrza ;) Ma piękne reprezentatywne wejście, otwarcia na ogród, lądny przejrzysty, ogromny salon...trochę się jeszcze wahamy, bo zajmuje ponad 315m2 i nie wiemy czy to czasem nie zmieni....bo jak sie okaze że w rzeczywistości zajmie nam 350m2? Dla nas to ogromna różnica, bo nie mamy aż tak ogromnej działki, a wiadomo, chcemy miec wiecej rzeczy na działce aniżeli tylko dom. Ktoś już go może wybudował? Gdzie można się dowiedzieć paru rzeczy?

#4 Gość_olkuska

• Grupa Guests

Napisano 30 marzec 2012 - 11:02

Dom naprawdę rob ogromne wrażenie, chyle głowę architektom, jak ktoś lubi amerykańskie filmu i taki klimat to dom jest idealny.
Rzeczywiscie trochę duży jest, ale może można go w jakiś sposób zmniejszyć? myślę, że można tutaj coś z architektem zadziałąć
Kuna, ja ostatnio znalazłam forum pracowni MG, tam możesz zasięgnąć informacji konkretnie o ich projektach, więc polecam. Ja zakochałam się w tym projekcie i planuje cos z nim zadziałaś, tylko najpierw musze się udac na konsultacjie w sprawie drobnych zmian ;)

#5 Gość_Robert

• Grupa Guests

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:30

Witam,
jestem zainteresowany projektem, wiele słyszałem o pracowni MG Projekt i mocno mi ją polecano. Projekt domy bardzo mnie interesuje, dlatego będzę wdzięczny jak ktoś podzieli się ze mną kosztami ( to znaczy ile mniej więcej wyszła budowa w kolejnych etapach). Kwota podana przez pracownię jest realna do osiągnęcia?

Strona 1 z 1