Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Zamieszkać komfortowo - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Zamieszkać komfortowo Komentarze do artykułu Zamieszkać komfortowo

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 06 maj 2011 - 16:01

Zakup mieszkania w większej odległości od centrum miasta oznacza, nie tylko niższą cenę, ale także większy metraż i komfort zamieszkania.

Dołączona grafika
Link do artykułu: Zamieszkać komfortowo
Komentarze do artykułu:

#2 Gość_wikiwiki

• Grupa Guests

Napisano 06 maj 2011 - 16:01

Poszukujemy trzypokojowego mieszkania na cichym osiedlu poza Warszawą i rozważamy dwie lokalizacje Piastów Rezydencja Kościuszki (http://www.barc.com.pl/index.php?act=investment&sub=view&id=1 ) i Patio Ząbki (http://www.zabkipatio.pl). Piastów wydaje się lepszy, bo można przejechać z centrum Warszawy szybką koleją, góra 20 min. Ceny porównywalne, ale dojazd już nie, bo z Ząbek trzeba jechać dwa razy tyle. Co myślicie, która miejscowość lepsza?

#3 Gość_pamela-34

• Grupa Guests

Napisano 19 maj 2011 - 11:11

Chyba też bym optowała za Piastowem i Rezydencją Kościuszki, bo jeżdżę SKM do Ursusa i bardzo szybko można dojechać do Warszawy. Teraz wynajmuję mieszkanie, ale chcemy kupić coś własnego, więc mąż już rozmawiał z biurem sprzedaży Barc i cenowo są tak ok 6 tysięcy za metr

#4 Gość_Marlena46

• Grupa Guests

Napisano 27 maj 2011 - 12:12

Hej! Wiecie może coś na temat nowo tej poruszanej w powyższych postach powstającej inwestycji w Piastowie ? Znalazłam informacje tak jak piszecie że jest blisko do stacji i bardzo spokojna okolica, więc fajnie bo mam już dosyć tej zakorkowanej warszawy. Wiem że jest tam kort tenisowy. Czy ktoś tam chodzi? Możecie napisać coś więcej?

#5 Gość_Palmiarka

• Grupa Guests

Napisano 08 czerwiec 2011 - 15:28

Moja koleżanka z pracy mieszka niedaleko Rezydencji Kościuszki i według niej fajnie się to zapowiada (jeszcze trwa budowa). Ja też zaczęłam się zastanawiać nad przeprowadzką tam. Byliśmy już z mężem w biurze sprzedaży. 11 czerwca ma być Dzień otwarty na terenie inwestycji, więc przejedziemy się, żeby wszystko obejrzeć.

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Timir44 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 575
  • Rejestracja 08-sierpień 13

Napisano 23 styczeń 2015 - 11:38

My właśnie przeprowadziliśmy się do świeżo wybudowanego domku. Chodź przeprowadzka kosztowała nas trochę nerwów, to zdecydowanie pomogła nam firma przeprowadzki wodzisław śląski, która zajęła się zabezpieczeniem oraz transportem naszego dobytku. Firma naprawdę solidna, zajęła się również sprzątaniem po przeprowadzce. Polecam.

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych