Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Dom w lukrecji 4 z pracowni ARCHON+ - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Dom w lukrecji 4 z pracowni ARCHON+ Komentarze do Projekt Dom w lukrecji 4 z pracowni ARCHON+

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 01 maj 2011 - 21:00

Projekt Dom w lukrecji 4 z pracowni ARCHON+ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm + styropian 14 cm + tynk strop: płyta żelbetowa schody: żelbetowe zabiegowe: h=118 cm dach: dwuspadowy, nachylenie 42°, więźba drewniana, dachówka ceramiczna...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Dom w lukrecji 4 z pracowni ARCHON+
Komentarze do projektu:

#2 Gość_marcin 26

• Grupa Guests

Napisano 01 maj 2011 - 21:01

witam chciałbym zapytać czy ktoś obecnie buduje dom w lukrecji 4,ja obecnie jestem na etapie fundamentów,jezeli ktos juz postawił sciany to prosił bym o zdjecia z góry dziękuje i pozdrawiam

#3 Gość_lukrecja

• Grupa Guests

Napisano 12 czerwiec 2011 - 17:17

Witam,
Ja też zakupiłam ten projekt:) Obecnie czekam na pozwolenie na budowę. Proszę o info czy robiłeś jakieś poprawki w tym projekcie i jakie koszta do tej pory poniosłeś. Dzięki, pozdrawiam,

#4 Gość_witam

• Grupa Guests

Napisano 30 czerwiec 2011 - 20:13

zastanawiamy sie nad kupnem tego projektu "lukrecja 4" porosze o informację czy zmieniacie ogrzewanie w domu z gazowego na paliwo stałe a konkretnie na ekogroszek i jeśli można to prosiłabym o jakieś forki na maila lenaz13@op.pl z góry dziękuję

#5 Gość_marcin

• Grupa Guests

Napisano 10 lipiec 2011 - 14:24

my budujemy lukrecje wlasnie .Chetnie wymienie sie wiadomosciami marcin.rv@arcor.de

#6 Gość_....

• Grupa Guests

Napisano 18 lipiec 2011 - 18:39

Marcin, jak możesz to podziel się kosztami jakie poniosłeś do tej pory aa i zdjęcia bezcenne oczywiście

Strona 1 z 1