Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Genewa z pracowni Dom Pasja - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Genewa z pracowni Dom Pasja Komentarze do Projekt Genewa z pracowni Dom Pasja

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 01 maj 2011 - 07:34

Projekt Genewa z pracowni Dom PasjaŚciany zewnętrzne: pustak ceramiczny MAX 29cm + 15cm styropianStrop: płyta żelbetowaDach: kopertowy o nachyleniu 35st. kryty dachówką lub blachąOgrzewanie: kocioł gazowy lub na paliwo stale...
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Genewa z pracowni Dom Pasja
Komentarze do projektu:

#2 Gość_Rafal

• Grupa Guests

Napisano 01 maj 2011 - 07:34

Witam,wspólnie z żoną zdecydowaliśmy się na budowe tego domu, czekamy na realizację zamówienia na projekt. Jeżeli ktos już buduje ten domek proszę o kontakt na email: koukaki@op.pl

#3 Gość_Rafał

• Grupa Guests

Napisano 05 maj 2011 - 18:23

Otrzymaliśmy dzisiaj projekt - wszystko w czasie i zgodnie z zamówieniem.
Napiszę spostrzeżenia - ale juz z placu budowy...:-)

#4 Gość_biedronka

• Grupa Guests

Napisano 07 lipiec 2011 - 15:24

Wyświetl postUżytkownik Rafał dnia 05 maj 2011 - 18:23 napisał

Otrzymaliśmy dzisiaj projekt - wszystko w czasie i zgodnie z zamówieniem.
Napiszę spostrzeżenia - ale juz z placu budowy...:-)

Witam
mi równiez ten projekt przypadl bardzo do gustu! Czy wprowadzaliscie jakies zmiany do projektu. Kiedy zaczynacie budowe i w jakiej czesci Polski? Ja jeszcze sie zastanawiam czy to ten własciwy. Jestem z okolic Krakowa. Pozdrawiam

#5 Gość_Sebastian

• Grupa Guests

Napisano 30 lipiec 2011 - 21:13

Witam,

Czy ktoś już rozpoczął budowe wg tego projektu.
Proszę o kontakt - chciałbym wymienić spostrzeżenia.

790 031 400 sebastian.jedrychowski@gmail.com

#6 Gość_Rafał

• Grupa Guests

Napisano 23 sierpień 2011 - 19:28

Witaj, w dniu wczorajszym zostały wykopane fundamenty, uzbrojone i zalane. Budujemy w okolicach Lublina. Pozdrawiam. kontakt koukaki@op.pl

#7 Gość_Rafał

• Grupa Guests

Napisano 23 sierpień 2011 - 19:35

Witajcie, rozpocząłem budowę. W dniu wczorajszym wylewałem ławę fundamentową.Nie zmieniałem projektu, budujemy k/Lublina.

#8 Gość_Martyna

• Grupa Guests

Napisano 24 sierpień 2011 - 13:12

My także jesteśmy zainteresowani budową tego domu - okolice między Poznaniem a Śremem.
Napisz proszę mniej więcej ile was będą kosztować fundamenty.

#9 Gość_Ilona

• Grupa Guests

Napisano 29 sierpień 2011 - 07:41

Witajcie,
my również bardzo poważnie zastanawiamy się nad budową wg tego projektu, jeśli macie jakieś zdjęcia z realizacji i z wnętrza domku to bardzo proszę przesłanie na email ilonajagla@gmail.com Będziemy bardzo wdzięczni bo pomoże nam to w podjęciu ostatecznej decyzji :)

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Jaroff Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Members
  • Postów 32
  • Rejestracja 22-czerwiec 11

Napisano 20 wrzesień 2011 - 18:59

starsznie strasznie podobają mi się okna i układ drzwi wejściowych. Dołożyłbym tak tylko jeszcze jakis drewniany strop...

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   mahon Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 22-wrzesień 11

Napisano 22 wrzesień 2011 - 09:00

Witajcie!!
Wspólnie z mężem zdecydowaliśmy się na budowę powyższego projektu, projekt od razu nas zachwycił. Szkoda, że nie zostały dodane wizualizacje, aby choć w części przyjrzeć się wnętrzu, a później już tylko kupić projekt i chwycić się za budowę. Wobec tego proszę Was
jeśli macie jakiekolwiek zdjęcia z realizacji i z wnętrza domu to bardzo proszę o przesłanie na maila: rudzia8x@wp.pl Będę bardzo wdzięczna.
Wasza pomoc pomoże Nam w podjęciu decyzji

#12 Gość_Mariusz

• Grupa Guests

Napisano 25 wrzesień 2011 - 18:15

witajcie

ja również zdecydowałem się na ten projekt, ale nie wiem czy ruszę z budową w tym roku, jeśli tak to pewnie stan zerowy. Jestem z Chełma, woj.lubelskie

pozdrawiam

#13 Gość_sebastian

• Grupa Guests

Napisano 09 październik 2011 - 23:44

Witam,

Projekt kupiony, czekamy na pozwolenie na budowę.
Cieszę się że jest nas więcej - to nowa pracownia i nie ma jeszcze zbyt wiele osób, które budują ten dom (cieszy fakt, że będziemy mieli orginalne 4 kąty :-)).

Firma wyceniła mi stan surowy (bez dachu) na 30 tysięcy? Co Wy na to?
Jak to cenowo wygląda u Was??? Fundamenty 13 tys. + 17 ściany, strop, kominy (oczywiście cena dotyczy samej robocizny). Wyglądaja na solidną ekipę. Brać ich?

Z góry dzięki za odpowiedź.

#14 Gość_Rafał

• Grupa Guests

Napisano 16 październik 2011 - 15:41

Witamy,
Strop zrobiliśmy Teriva - już tydzień po wylaniu.
Pod koniec października - przychodzą dekarze...
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowego postępu - już dzielimy pokoje :-)
Co do ceny za robociznę - nie pomogę - sami wylewaliśmy fundamenty.

Budujemy w okolicach Lublina
Pozdrawiamy

#15 Gość_Wojtek

• Grupa Guests

Napisano 28 styczeń 2012 - 21:16

Wyświetl postUżytkownik Rafał dnia 23 sierpień 2011 - 19:28 napisał

Witaj, w dniu wczorajszym zostały wykopane fundamenty, uzbrojone i zalane. Budujemy w okolicach Lublina. Pozdrawiam. kontakt koukaki@op.pl

Witam serdecznie. Właśnie otrzymaliśmy projekt naszego domku i będziemy ruszać z załatwianiem dokumentacji. Niestety nigdzie nie możemy znależć zdjęć z realizacji projektu Genewa.
Jeżeli była by możliwość proszę o kilka fotek z waszego placu budowy oraz o sugestie co warto poprawić. z góry dziękuję-domek budowany będzie w Hrubieszowie. Mój kontakt wmgrela@wp.pl. POZDRAWIAM

#16 Gość_EWELINA

• Grupa Guests

Napisano 07 luty 2012 - 11:22

Witam,my rowniez z mezem zdecydowalismy sie na budowe GENEWY,poki co przeksztalcamy dzialke takze jeszzce wszytsko przed nami:)Zastanawa nas czy bylaby mozliwosc zrobirnia stropu drewnianego??czy moze ktos sie orientuje czy jest taka mozliwosc? napiszcie co o tym myslicie??drewniany jest duzo tanszy tym bardziej ze nie planujemy uzytkowego poddasza, moze tylko na jakies szpargalki nasze.

Bedziemy budowac pod Lublinem
ewelina.09@op.pl-prosze o jakies fotki z wnetrz i cenne wskazowki.
dziekuje i pozdrawim
zycze powodzonka w budowie:)

#17 Gość_Mariusz

• Grupa Guests

Napisano 18 luty 2012 - 17:54

WItam

poniżej zmiany które wprowadziłem w projekcie:

- likwidacja okien w pokojach gdzie jest ich po 2

- dodanie okna w łazience bo nie podoba mi się ślepa łazienka

- dodanie małego okna w garażu

- dodanie drzwi do kotłowni

Zastanawiam się nad liwidacją tych wąziutkich okien w garażu i spiżarni, poza tym nie wiem czy wejścia do spiżarni nie zrobić z korytarza (samo wejście z kuchni nieźle wygląda ale przez to będzie sporo mniej mebli w i tak niedużej kuchni)

poproszę o jakieś fotki z budowy - pachmar@orange.pl

pozdrawiam
Mariusz

Chełm, woj.lubelskie

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   wiolatlen Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Members
  • Postów 8
  • Rejestracja 27-luty 12

Napisano 27 luty 2012 - 17:47

Witam,
wraz z mężem również zdecydowaliśmy się na budowę domu wg projektu Genewa. Obecnie czekamy na warunki zabudowy, żeby kupić projekt. Będziemy budować w Sochaczewie woj.mazowieckie. Mamy nadzieję, że za jakieś 3 m-ce zaczniemy :)

Zmiany, które chcemy wprowadzić w projekcie:

- likwidacja okien w pokojach gdzie jest ich po 2 - jedno duże wystarczy, w pokoju o pow. 15,06m2 przenosimy okno na prawą ścianę.

- dodanie okna w łazience

- w sypialni o pow. 15,82m2 likwidujemy jedo okno a robimy podwójne skrzydła tarasowe.

- chyba zlikwidujemy okno w garażu

- likwidacja drzwi do kotłowni z garażu a dodanie od wewnątrz domu

Zastanawiamy się nad stropem drewnianym. Uzyskaliśmy informację od architekta z pracowni Dom Pasja, cytat:

"Istnieją co najmniej dwie możliwości. Jedna iż zmiany wykona architekt adaptujący zmieniając konstrukcje dachu. Druga możliwość ( przez nas sugerowana) to wykonanie dachu z wiązarów kratowych. Takie wiązary wykonują specjalistyczne firmy. Projekt zmiany adaptacji do wiązaru kratowego zawsze jest za darmo wykonywany przez taką firmę."

Jeden z murarzy wycenił nam stan surowy otwarty z dachem krytym papą na 45000zł za robociznę. Czekamy na wyceny jeszcze od czterech.

Oczywiście poprosimy o jakieś fotki z budowy - wiolatlen@o2.pl

pozdrawiam,
Wiola

#19 Gość_Karolina

• Grupa Guests

Napisano 28 luty 2012 - 12:54

Projekt bardzo ciekawy, ale jesli chodzi o ten metraz i te koszty realizacji to zdecydowalem sie na
http://www.mgprojekt...jka-z-garazem-2
dla mnie niezapominajka ma lepsze rozmieszczone powieszczen i cale poddasze do zaranzowania. Moze nie bedzie tam super pokojow ale troche powierzni dodatkowej bedzie jak znalazl. Zaczynam budowe w kwietniu, ale nie pierwszego ;)

#20 Gość_Mariusz

• Grupa Guests

Napisano 25 marzec 2012 - 10:50

witam

może ktoś ma fotki z budowy,będę bardzo wdzięczny (mój mail-pachmar@orange.pl)

ja zaczynam w kwietnia

pozdrawiam
Mariusz
Chełm,woj. lubelskie

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2