Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Projekt Słoneczny z garażem z pracowni MG Projekt - Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl

Skocz do zawartości

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Projekt Słoneczny z garażem z pracowni MG Projekt Komentarze do Projekt Słoneczny z garażem z pracowni MG Projekt

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Redakcja Ikona

• Redakcja
  • Ikona
  • Grupa Redakcja
  • Postów 1670
  • Rejestracja 21-wrzesień 09

Napisano 07 grudzień 2009 - 20:54

Projekt Słoneczny z garażem z pracowni MG Projekt
Dołączona grafika

Link do projektu: Projekt Słoneczny z garażem z pracowni MG Projekt
Komentarze do projektu:

#2 Gość_iwonka

• Grupa Guests

Napisano 07 grudzień 2009 - 20:54

kupiłam ten projekt i czekam na wydanie pozwolenia na budowe. czy ktoś już wybudował ten domek? mam zamiar ruszyć z budową na wiosnę 2010 jeżeli oczywiście zdążę z papierologią.

#3 Gość_ewelina

• Grupa Guests

Napisano 02 styczeń 2010 - 13:41

Wyświetl postUżytkownik iwonka dnia 07 grudzień 2009 - 20:54 napisał

kupiłam ten projekt i czekam na wydanie pozwolenia na budowe.
czy ktoś już wybudował ten domek?
mam zamiar ruszyć z budową na wiosnę 2010 jeżeli oczywiście zdążę z papierologią.

#4 Gość_urszula

• Grupa Guests

Napisano 06 styczeń 2010 - 18:11

witam.jestesmy w trakcie zamawiania projekyu powodzenia .wszystkiego dobrego w Nowym Roku

#5 Gość_iwonka

• Grupa Guests

Napisano 16 styczeń 2010 - 15:06

jak długo załatwiasz papieologie , bo ja od sierpnia 2009 i jeszcze nie mam pozwolenia na budowę, a ENEA tylko pisze pisma że jeszcze się zagłębiają w temat i nie wiedzą kiedy wydadzą warunki przyłącza.

#6 Gość_urszula

• Grupa Guests

Napisano 22 styczeń 2010 - 19:27

sierpien

#7 Gość_brucemajster

• Grupa Guests

Napisano 16 luty 2010 - 11:51

Wyświetl postUżytkownik urszula dnia 22 styczeń 2010 - 19:27 napisał

sierpien

a jaki jest dokładny koszt budowy ??

tzn stan surowy zamknięty i wykończenia ??

czy te koszty podane na stronie czyli 90tyś ssz plus 65tyś za wykończenie to prawda??

pozdrawiam

#8 Gość_iwonka

• Grupa Guests

Napisano 15 marzec 2010 - 19:14

Wyświetl postUżytkownik brucemajster dnia 16 luty 2010 - 11:51 napisał

a jaki jest dokładny koszt budowy ??

tzn stan surowy zamknięty i wykończenia ??

czy te koszty podane na stronie czyli 90tyś ssz plus 65tyś za wykończenie to prawda??

pozdrawiam

nie wiem dopiero zaczynam budowę.
w miare postępów będę podawała kwoty wydane na poszczególne etapy budowy

#9 Gość_Rafał

• Grupa Guests

Napisano 28 grudzień 2010 - 18:44

jak ktoś ma jakiś foty wykonanie tego domu to prosze o przesłanie ich na emaila gonzicz@poczta.onet.pl dziękuje. A jak podparliście strop drewniany na ścianach nośnych zewnętrznych? Z tego co czytam to belki opierają sie na 3 cm ściany dla mnie to mało Pozdrawiam

#10 Gość_Nowy

• Grupa Guests

Napisano 21 czerwiec 2011 - 19:44

Witam . Jestem zainteresowany budową Słonecznego. Jesli ktoś w wielkopolsce buduje ten dom prosze o kontakt Frutas@vp.pl

#11 Gość_patka

• Grupa Guests

Napisano 14 grudzień 2011 - 11:27

Witam,
Ja tez bede budowac słoneczny z garażem. mam juz pozwolnenie. ale najpierw musimy wziąć kredyt. do kredytu potrzebny jest taki kosztorys budowy, czy ktoś mógłby mi taki wstępny kosztorys przesłac na maila- patus188@o2.pl ? będe wdzięczna i z góry dziękuje.

#12 Gość_Jurek

• Grupa Guests

Napisano 28 marzec 2012 - 10:27

Patka, wejdź na forum MG projekt, tam jest rozpisane wszystko, co się zmienia, jak to dokładnie wyliczyć. Sam wczoraj bez problemu wyliczyłem do domu brata ( buduje sie teraz) ja jeszcze jestem na etapie szukania dzialki. Wiem jedynie, że zostanę chyba przy pracowni MG projekt, brat był bardzo zadowolony i zachwalał.

#13 Gość_Patka

• Grupa Guests

Napisano 29 marzec 2012 - 10:47

Dzięki Jurek, znalazłam! Trochę to skompilowane było, ale mój mężuś sobie z kalkulatorem jakoś poradził. W ogole fajne forum, kupa informacji o każdym projekcie i pakiecie. Myśliecie właśnie nad jakimś pakietem? Ja sie nad ogrzewana podłogą zastanawiam, tylko nie wiem czy przy tym domu to opłacalne chociaż trochę ;)
Projekt jest dosyć prosty więc nie powinny koszty chyba być za wysokie, skad braliście fachowców? Ja sie zastanawiam na tymi polecanymi przez MG, ktoś już z ich usług korzystał?

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Raszka Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Members
  • Postów 1
  • Rejestracja 30-marzec 12

Napisano 30 marzec 2012 - 10:45

Witam,
Ja buduję dom według tego projektu i poki co bardzo zadowolona jestem ;) Żadnych problemów, łatwa i nieskomplikowana metoda załatwiania papierków ;)
Z pakietami to ja planuje podłogowe ogrzewanie wziąśc, ale jeszcze o tym myslimy i o opłacalności, więm że mężuś to przelicza i w sumie to będzie głównie jego decyzja.
Na forum pracowni juz wcześniej byłam, nie wiem jak inaczej bym projekt znalazła ;)

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43
  • Rejestracja 05-czerwiec 12

Napisano 09 czerwiec 2012 - 20:25

Jestem na etapie poszukiwania projektu i tez raczej wybiore jakis z tej pracowni. Maja funkcjonalne, proste i tradycyjne projekty . Oczywiście szukam tez informacji o róznych firmach i na temat tej jest duzo dobrych wypowiedzi. Musze zajrzec jeszcze na to ich forum, skoro tak mówicie że jest pomocne.

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Aducha Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 43

Napisano 11 czerwiec 2012 - 13:54

Mieliście racje, odzwiedziłam forum i rzeczywiście dużo sie dowiedziałam. Ale nadal nie moge sie zdecydowac, w kazdym projekcie cos mi sie podoba.

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomaszek Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 15

Napisano 13 czerwiec 2012 - 12:52

O tez zajrze, musze sie dowiedzieć troche o ich projektach bo jestem zainteresowany. A Wam jak sie podobaja?

#18 Gość_Jolanta

• Grupa Guests

Napisano 29 czerwiec 2012 - 11:22

Witam,
też jestem zainteresowana tym projektem, trochę kuchnia jest mała, ale postaramy się ją jakoś powiększyc. Jest nie drogi w budowie i mało skomplikowany, o coś takiego nam chodzi. Ktoś z Was dysponuje jakiś zdjęciami z budowy? Będę wdzięczna za pomoc

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   tobiaszmarki Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 20
  • Rejestracja 25-styczeń 12

Napisano 09 lipiec 2012 - 14:42

No faktycznie kuchnie mozna troche powiekszyc tylko nie bardzo wiem jak, masz jakis pomysl? Generalnie projekt bez zarzutu

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomaszek Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Newbie
  • Postów 15

Napisano 13 lipiec 2012 - 14:51

Ma ktoś fotki tego cuda lub widział gdzieś w necie?

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2