Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl: Forum budowlane, projekty domów - Projektoskop.pl -> Droga do projektu

Skocz do zawartości

Droga do projektu

Napisany przez mrtn  Ikona, 16 marzec 2008 - 20:48

Napisałem wczęsniej, że miałem kilka projektów zanim wybrałem ten właściwy. Otóż zacznijmy od początku. Projektem moich marzeń był dom parterowy, ale z dużym poddaszem do adaptacji (jak by mi się poprawiło finansowo to mógłbym je zaadoptować na luksusy.Załączona grafika

Przekierowania [ URL ]

Brak przekierowań na ten wpis1 komentarzy do tego wpisu

Strona 1 z 1

Gość

18 październik 2017 - 18:54
Rewelacyjny zestaw ciekawych wzmianek o Krainie Wschodzącego Słońca, który zaszokuje mężczyzn. Ten niebywały region umie zaszokować na każdym kroku, a mieszkający tam obywatele są szczególnie weseli. Nowatorstwo mieszkańców Japonii i specyficzna atmosfera to coś co wyróżnia tę ojczyznę w Azji.
W Japonii istnieje niemało ekscytujących norm normujących. Dla przykładu, prawdopodobnie mogłeś nie wiedzieć, że każda persona harująca w tym obszarze ma sądowo zagwarantowaną drzemkę w czasie pracy. Do 2015 r. wzbroniony był taniec w godzinach wieczornych - na pewno to nie jest region dla darzących sympatią taniec.
Dodatkowo, w kraju samurajów można zafundować sobie całkiem specyficznego kawona o strukturze prostokąta bądź serca. Nie jest to natomiast tania sprzedaż, pojedyncza sztuka tego arbuza wymaga nakładu nawet 150 euro. Inną ciekawością jest zaniepokojenie Japończyków przed numerem 4. Nie lubi jej ani jeden Japończyk i omija się jej praktycznie zawsze. Jeśli możliwe było wycięcie tej liczby, z pewnością zostałoby to zrobione. Wszystko złączone jest z wymową tej liczby - wskazuje ona zgon. 4 z reguły braknie w numerze telefonu, domostwa, czy w domach gościnnych. Od czasu do czasu nawet nie znajduje się taki poziom w danym budynku, czy hotelu.
Finiszową godną uwagi wiadomością są spóźnienia kolei w tym kraju. Średnio trwają one raptem dwadzieścia sekund. Coś niewystępujące w naszym kraju. Więcej ciekawostek udostępnionych jest na naszym portalu.
Ciekawostki o Angoli - to drugi przykład regionu zaskakującego swoimi wyjątkowymi faktami. Warto się z nimi poznać.
Strona 1 z 1


Zostaw komentarz

  

« Marzec 2018 »

N P W Ś C P S
123
45678910
11121314151617
181920 21 222324
25262728293031

Ostatnie wpisy

Odnośniki mojego dziennika

Ostatnie komentarze